Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Obvykle se Paraodxích her zastávám, ale tohle fakt mělo být v základní verzi.
  • Jake mody od komunity používáte? Hodne zajímavý je naval fleet, který prekopava loďstvo (zejména vystavbu) A technicke stromy zaslouzily predelat u všech velkych národů (hra už pomalu pripominala world of tanks).
    • Llour
      Millenium Dawn + jeho submody. Taky je zajímavý mod, který ti při dobytí cizí země dá 30% jejích lidských zdrojů, takže se dá svět ovládnout i za mrňavé země *3* *3*
      • Kdyz to uz mi prijde moc scifi. Vanilla pozaduje drzet jednotky na uzemi, ktere dobijes aby se nezvysoval odboj. A tak jsem za amiky vytvoril svuj maly totenkopff.
        • Llour
          No tam to získáš jen, když tu zemi anektuješ na mírové konferenci. Prostě třetina populace s tebou kolaboruje :D. Ono to není potřeba za USA, Čínu, Indii...Ale když chceš něco udělat se Srbskem, tak se to hodí
    • jamar28
      Používám Millenium Dawn (moderní doba) a Great War (první světová válka). Ještě jsem měl Czechoslovakia Expanded, ale ten dělá z Československa hrozně OP zemi.
      • Hodne kladne hodnoceny je "darkest hour", ma s nim nekdo zkušenosti? Mel by prekopat trochu AI
  • předělání focusů je na místě. Komunita si stěžovala, že Němci a Japonci mají menší výber než nově přidané národy. Za Čínu jsem rád, ale stále čekám až zpracujou Střední a Jižní Ameriku :D . P.S. I USA by zasloužila trochu zmodernizovat :)
  • Na téhle hře mě nejvíce štve, že tankové divize jsou až moc slabé a neúčinné. Za němce jsem měl spousty panzer divizí složené z tanků Tiger a přesto jsem nebyl schopen ani za podpory letectva efektivně postupovat a nakonec to vždy museli vybojovat pěšší divize.
    • Strašně záleží na způsobu použití... když to nechám na PC tak sílu tankových divizí strašně rozdrobí a vše je pomalé a s velkými ztrátami, když si to šéfuju sám tak sílu koncentruji na jediném místě a vybírám si místa k útoku co nejvhodnější s následným obklíčením nepřátelských jednotek v kapsách a jejich likvidací... osobně těžké tanky skoro vůbec nepoužívám, jen pár menších jednotek (spíše brigád než divizí) při odrážení nepřátelských útoků, sám k útoku používám medka (ve spojení buď s motorizovanou či mechanizovanou pěchotou) kvůli vyšší rychlosti pohybu, jakmile jednou prolomím obranu tak rychlost postupu je strašně důležitá (jinak se stihnou stáhnout a past nesklapne) a jestli je rozdíl v rychlosti mezi medkem a heavy cca 20% tak to je sakra znát...
      • jamar28
        Souhlas, já osobně teda neřídím každou tankovou divizi osobně, ale vytvářím ryze tankové armády, které slouží jen k obchvatům.
    • Zkus jim nasadit SPG upgrade
    • Tezky tanky se hodi jen k prolomeni linie, k nicemu jinemu. A to diktovalo doktriny do dnes. Ne nadarmo je T72 strednim tankem a byl koncipovan jinak nez T80 a T64. Aby tankove divize byly ucinne, musis v nich mit motostrelecke nebo pesi jednotky. Staci kouknout na tutorialy na youtube. Podle me funguje HoI IV skvele. + vzdy zalezi na infrastrukture uzemi a terenu. Takze tanky v pacifiku zrovna moc velky vliv nemaji.
    • jamar28
      Tak to mi nikdy nepřišlo. A máš tam těch tanků dost? Ono můžeš třeba mít elitní divizi těžkých tanků, ale celkový počet tanků v té divizi je třeba jen 50 a to není moc, zatímco srovnatelná divize (rozuměj počet zaplněných slotů) středních tanků těch strojů bude mít třeba 100. Lepší je mít divize vyvážené. A to nejen v druzích tanků, je dobré mít v tankové divizi i motorizovanou/mechanizovanou pěchotu. A samozřejmě to, že složky vojska se musí navzájem podporovat, je historicky přesné. O tom by mohli zrovna Němci ze západní fronty vyprávět, jak jsou tanky na prd bez vlastní letecké podpory.
      • P.S: podporu pozemnich jednotek CAS (close air support) take musis vynalezt v bojovych doktrinach.

        Hra ma pry ale bug ze kdyz dojde k taktickemu ustupovani, uz z ni AI neumi vyklouznout. Ja si toho nevsiml, ale nejaky opraveny mod na to je taky. Steamworkshop s tou hrou dela divy.
      • Dobre napsano a dopnil bych nepodcenovat ani lehke tanky, se statistikami delaji divy. Ja treba u amiku mel v divizi pechoty prapor lehkych a prapor strednich tanku a prapor mobilniho delostrelectva (musi se vynalezt zvlast po vynalezeni tridy tanku).
    • Llour
      Ono dost záleží, kde tanky nasadíš. Zrovna tankové divize je lepší, když si řídíš sám a určuješ průlom. Taky pozor, aby jsi měl plný stav.
  • Při hraní za japonce rád bojuji v číně, je to obrovské bojiště a výhrou získáte mnoho. 20 euráků je ale opravdu dost za DLC, které upravuje jen jednu stranu a i když je jistě zajímavé, skloubit čínské republikány a komunardy, tohle vynechám.....
    • V tom DLC bude úprava Číny, Japonska, Německa
      • No prave. Skoda, ze nerozsiri moznosti hrani za Mandzukuo. Bylo by zajimave napríklad zradit Japonce...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit