zavřít
...

Kona - recenze

Kanada, to není jen země plná milých lidí a javorového sirupu. Velkou část země tvoří nebezpečná příroda, kde každý krok může být ten poslední, a málokdo by se do těchto míst dobrovolně vydal beze zbraně. Podobné myšlenky má i detektiv Carl Faubert, který je na cestě do malé vesnice právě na severu...
 • Daiken (anonym)
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Vážená redakce, schází vám ve výčtu platforem i konzole, pokud se nepletu
  22.4.2017

  reagovat

 • turbo (anonym)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Škoda, trošičku jsem se těšil na vizuálně lepší The Long Dark, ale nevadí, walking simulátor, pokud je tam kloudný příběh, taky neurazí.
  21.4.2017

  reagovat

 • pepa (anonym)
  6 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Koňa jsem už ochutnal, i psa, neni to špatný, dám přednost klasice, ale když je hlad a počasí jako ve hře, budete ta kus koniny ještě rádi, i krysa přijde k chuti když je nouze
  21.4.2017

  reagovat

 • Kubas (anonym)
  15 souhlasí, 1 nesouhlasí
  klasika - autor myslel, že je to survival, a on je to přitom walking simulátor... jen proto sestřelit hru ale snad nebylo nutný, vždyť je tam zmiňováno, že atmosféra je dobrá, hra nenudí... bylo by to opravdu lepší, kdyby bylo nutný využívat kufr od auta a neustále hrozilo, že při luštění hádanky hlavní hrdina umře na podchlazení?
  20.4.2017

  reagovat

  • hm (anonym)
   2 souhlasí, 6 nesouhlasí
   tak jak tak, hra je to nic moc, skončil sem to u prvniho setkani s vlky... boha, tak debilni souboják sem este nevidel, proc to tam vubec davali?
   20.4.2017

   reagovat

  • Jack1947 tiscali.cz
   2 souhlasí, 4 nesouhlasí
   Přitom jiný český web to vyvhválil do nebes a ona to je jen nudná chodička někde v kandské zimě *7* na 6hodin s tím že autoři omylem uvedly že to je první epizoda lol.
   20.4.2017

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.198.119.26.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.