Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super MGS 2 a 3 na PS3! *5* Zrovna jsem si chtel koupit mgs 3 na moje lehce rozpadavajici se ps2, ale po tehle novince si radsi pockam na PS3 verzi *5*
  • RavenHolm
    Nevím, proč tu všichni tak chcete Twin Snakes. To co se hrou udělali má blíž k Matrixu než MGS1. Jinak jsem velký fanouške MG univerza, ale Twin Snakes byl prostě přešlap.
    • Přesně tak, pokud někomu přijde celá scénka na začátku tohoto videa a od času 8:10, kde si Snake hraje na Nea jako Metal Gear, tak to je hodně špatné - http://www.youtube.com/watch?v=TH0XlsbEw4o
  • chapem rozhorcenie fanusikov MGS serie ze to bude aj na xbox, ale na druhej strane aj to celkom chapem, kedze MGS: rising ma byt na obe konzoly, nejake zoznamenie s universom potesi, osobne som hral len MGS1 este na PSX (najlepsia konzola na svete), a toto uvitam, silent hilly moc nemusim no mozno kupim aj to.
    • On není jediný důvod, proč by měl být kdokoli rozhořčen na tím, že to bude i na x360, protože Metal Gear není Sony série! Série započala na Nintenďáckém NESu, pokračovala na PSX (PC), GBA, PS2 (XBOX,PC), GC, PSP a teď má ještě vyjít na 3DS...
    • Je fakt, že jako reklama je to fajn, jen jsem zvědavej na obtížnost. Jednička byla na PS1 pěkně těžká a to je nic moc pro dnešní hráče.
      • Me prisla tezka mgs3 bez radaru *5*
  • Nechápu, proč je to i na Xbox. Komu z Xbox hráčů to něco řekne? To rovnou mohli vydat i na PC, když tam jednička a dvojka je.
    • Mam Xbox a stejně jsem hrál MGS 1 a 2 na PC a MGS4 na pujčený PS3 tak že teď si ještě zahraju MGS3 a mam to komplet.... a navíc už MGS2 bylo na Xbox 1 tak že lidi to určitě znaji
    • Já mám třeba xbox a dohrál sem všechny MGS díly až na čtyřku, a osobně sem hodně rád že to vyjde i na xbox, protože metal gear solid je jedna z mejch nejoblíbenějších her :-)
    • Na pc ani nahodou. Stejnak by si to vetsina lidi jen stahlo *10* Hry od Kojima jsou jedine hry v dnesni dobe, ktere si zaslouzi koupi za plnou cenu. *5*
  • Přijde mi to vážně škoda, zvlášť když MGS2 i MGS3 vyšli na PS2 hned ve dvou edicích (první při vydání a poté při nějakém výročí jako Substance a Subsistence), takže věrný fanoušek Sony mohl tyhle díly opravdu jen těžko minout. Zato ten Twin Snakes byl jenom na GC a Sonyboys si ho neužijem :(
  • Přesně, jak píše LittleJohn - pro mě velké zklamání, doufal jsem hlavně v první díl...
    • Jedničku si zahrát můžeš. Jinak jak bys chtěl předělat dva pixely pro obličej do HD?
  • Pro mě naopak veliký zklamání, hlavně proto, že jsem doufal, že tahle edice obsáhne Twin Snakes. Což je vlastně MGS1, ale předělaný do enginu MGS2 a objevil se jenom na GameCube :(
  • Tak to je splněný sen. Doufám, že ještě nespím. Zrovna včera jsem koukal na aukro, že si pořídím PS2, abych si mohl 2 a 3 díl Metal Geara v klídku zahrát a dneska mi je servírují v HD na Xbox. No, tak díky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit