Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janchor
    Jasnovidec! Radost se pro takový vůbec o něco pokoušet.
  • Pan_Klobouk
    A pak ze jsou vystavovatele i program zatim tajny. Presne takhle to bude, trefils to naprosto dokonale.
  • Na ty kraviny co ted vychazej a hlavne na to co predvadi EAWare se opravdu moooc tesim.Skoda penez.
  • Taky si říkám - přes půl Prahy kvůli tomu veletrhu fakt nepojedu...:)
  • septicflesh
    Ale někteří by zase mohli remcat, že to mají přes celou říši na Gamescom.
  • Na invexu jsem párkrát byl, ale jezdit tam každý rok přes celou republiku až do Brna se mi tedy nechtělo, vítám, že konečně bude nějaká podobná akce (jako herní část invexu) alespoň blíže středu republiky, pro nás zápaďáky je to určitě přívětivější *1*
  • Takže tento "festival", zaštitovaný ohromnou a zcela zbytečnou AHP, bych viděl asi taktko: Stánek s konzolema ps3 a Vita od Sony čr s dvěma fiflenama, Stánek s Xboxama a Kinect Adventures a jedním unuděným silnějším chlapcem, poskakujícím před TV obrazovkou, Pár stojanů na Wiičko a 3DSko od firmy CQE a pak předváděčka na novou FIFU 13 a NHL 13 od EA. Bomba! Hned tam letím.
  • Erien
    Jediná ostuda games budeš ty.
  • sleepless
    No...byli byste na tom lepe, minimalne, co se silnic tyce ;)
  • sleepless
    Počkat, Jihlava...Bíteš by nešla? Nebo Třebíč? A když už je člověk u Náměšti, respektive u Kralic, tak se to dá rovnou šoupnout do Brna, což? :)
  • grinderman
    Jestli bude tou dobou v Praze nejaky zajimavy koncert, tak se tam asi zajdu podivat, jinak se tam asi nepozenu.
  • prej pres celou republiku do Prahy... zapadni cechy zas neexistuji... jako obvykle... ze si nas ti nemci nenechali radsi :-/
  • calipsak
    Od Invexu jsme všichni pěkně vyrostli tak je čas se zase sejít :)
  • vyřešeno, je to Jihlava, nejlíp mě někam za barák *1* *1*
  • Takže někam do Číhošťi? No bezva, to bych to měl kousek! *15*
  • mirekdusinojc
    Hmm, kdyby to nebylo součástí těch ostatních třech veletrhů, asi bych tuhle akci hned pohřbil. Takhle má alespoň šanci, že tam pár odrostlejších dětí a možná i mladších tatínku zabrousí, zatímco maminky budou vybírat nějaké nové věci pro jejich budoucího potomka. Každopádně sem zvědav, co všechno se na veletrh podaří přitáhnout. Snad z toho bude víc, než hraní né zrovna posledních pecek, které zůstali distributorům ve skladu a tak je šoupnou do pár konzolí rozházených po výstavišti, či akce o několika vybušených pódiích, ze kterých spoře oděné hostesky házejí trička Mironetu mezi bandu rozjívených paniců.
  • Spades
    Tak to maj dát doprostřed a hotovo...
  • Druhá půlka národa, včetně mě, říkala to samé o Invexu...
  • Fandim jakykoliv podobny akci, o kterou se v Cechach nekdo pokousi. Jestli bude cas, dorazim.
  • Jako ze Martin se zasel na EG podivat, co ta jeho Asociace vlastne zastituje...? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit