Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    https://www.youtube.com/watch?v=eBPqksG9nbA
  • kennyB
    Má to být v novém enginu, kde bude vylepšená grafika, zvuk a zvukové efekty. Dále tam mají přidat nové nepřátele, širší možnost přizpůsobení postavy a vylepšený multiplayer atd.
  • co to mektáš trolle? Bloodborne vypadá fantasticky a i přesto to bylo pouze Early build...
  • flash789
    ja vedel ze je dobry napad DS 2 nekupovat a počkat az na nejakou souhrnou edici..ostatne tak to dnes byva..
  • To by se hodilo spise k vcerejsimu clanku o Bloodborne :D
  • Kozy
    Údajně vylepšená grafika, kde ovšem je to netušim, ve videu jsem jí neviděl. Jinačí rozmístění potvor a jejich chování, novej druh fantoma a až 6 lidí online. Já osobně se spokojim s patchem co přijde zítra, takovýhle způsoby nechci finančně podporovat.
  • proč bys to měl znova kupovat? Je to pro ty, kteří si to nekoupili a teď mají novou konzoli, pokud to máš, nemá cenu to kupovat, navíc se mohli obtěžovat tam mrdnout aspoň nové hd textury, takhle to vypadá hůře než na PC s modama, ale to je fuk, DS2 je historie, která měla pár much a teď musíme přivítat Bloodborne
  • Já teda nevim, ale v tom videu není ani jedna nová lokace. Všechno starý z dvojky. Proč to teda mám znovu kupovat, jestliže tam není nic nového?
  • Malleth
    Hlavně konec nadějím na lepší grafiku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit