Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taky uz je to v podstate dost stary projekt, vsechny hry jsou venku a jeste rok pred vydanim objizdeli vsechny kina kde to promitali. Takze to ma cele tak 2 roky zpozdeni :) mimo Fez, ten vysel tenhle rok :)))
  • Za peníze? :D A proč bych to kupoval? Co je mi do nějakých dokumentů o vývojářích? Zadarmo bych se na to možná i podíval, ale ani to není jisté.
  • Umaroth
    Vtipný je na hlavní stránce ten výpis platforem *1*
    • ucho
      no na ZX Spectrum to asi nepofrčí...
  • Vidlec
    Super! Mrknu na to... (Ta hudba se mi vážně líbí ) *3*
    • Ovsemze to neni .exe, je to video tak je to v normalnim videoformatu a to .exe je jenom prehravac, ktery to video zacne prehravat po spusteni. Steam verze ma navic spoustu (780 MB) bonusu, tkaze se nakonec vyplati vic.
      • Black_Hand
        a ty ma taky verze z jejich webu. nejdriv emailem overeno, pak osobne nakupem.
      • montatatana
        Tak samozrejme, ze je to video. Ale neni to proste obycejnej video soubor, ke kterýmu navíc někdo může udělat časem cz titulky. Bonusy jsou ale rozhodne fajn.
        • Paul_cz
          Co jsem četl, tak to je normální mp4 soubor, stačí jít do složky steamu kde to je stažený.
          • jj, je to v ...Steam\steamapps\common\Indie Game The Movie\data\movies mp4 v 1080p , cz titulky jsou jen otazkou casu . btw filmy na steamu? ze bych nakonec prestal krast i filmy? *7*
  • Tenhle snimek je povedene dilo. Rozhodne motivuje hodne novych nezavislych vyvojaru. 3 roky nataceni prineslo sve ovoce.
    • Mně to moc motivující nepřišlo, spíš depresivní. Sice konec dobý, všechno dobré, ale i tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit