Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol ! A prosil sa ta niekto o peniaze ? Nie ? Tak co to tu trepes ?
    • whoops mala byt reakcia na GGG podo mnou :)
  • Mody jsou těžká zbytečnost, většinou jsou zabugované nehratelné ani po deseti úpravách a když to člověk tvůrci dané modifikace napíše ještě se tváří uraženě. Jako by snad ti lemplové doufali že se jim bude člověk klanět a nedej bože jim snad bude posílat nějaký prachy. Na každou modifikaci se většinou čeká roky, tvůrci milostivě vypustí jednou za měsíc nějaký obrázek ideálně bez textur a všichni si z toho můžou ustříknout! Když pak člověk tu kterou chujovinu nainstaluje většinou po pěti minutách spadne a domrdá! celou hru.
    • ty mas ale divnej a hloupej nazor :) Na to vic reagovat ani nebudu, pac je to zbytecny a celej tvuj "prispevek" je v podstate lez.
    • U Rome i Medievalu jsem si vždy zahrál párkrát originální kampaň, ale drtivou většinu času jsem strávil hraním modů, které jsou daleko propracovanější nebo historicky věrohodnější.
    • third age, stainless steel
  • :D u Me shogumanie panovala minuly rok hral jsem to kazdy den .. Nejdriv jsem si psal mesic se supportakem od Creative pac hra me nesla rozbehnout ..Ty me odbyli tim,ze jestli tohle a tamhle to (aktualizace grafiky zvuku viry spatnej notebook pripojeni spatny spatna hra atd) Nac jsem rek,ze vse je ok dokazoval jsem to obrazky ..
    Pak jsem si vsimnul sikovnyho clovicka,co pomaha lidem a ty lidi maj podobny problem pac ten problem byl na hlavni strance vyvojaru,kde bylo 14 stranek s odpovedi,ze oni za to nemuzou a rozny dohady..
    A dozvedel jsem si,ze ti slusne receno smejdi uz rok nevydali patch,kterej by to opravil u nich prej bylo vse v poradku a problem byl pry u nvidiea jenze typek tam napsal dlohej sloh,proc tomu tak neni jak
    tvrdi a mlceli ...
    Pak prisel datadisk s nim i opravny patch voala a uz to vsem slo ...
    Ty mody to je pozde s tím souhlasím,ale tak je to od nich mile ..napr na dalsi dlc kaslou posledni dly bylo s temi hrdinami..A pro milost nemilost vydali modarsky nastroje a deti hrajte si a mi zatim budem pokracovat na rom2

    Jo a s tim pripojenim to bylo desny .. nekdy mi to slo v pohode,ale druhej clovek mel treba ping tak se to sekalo vsem ... hodinova bitva trvala napr 3 hodiny ..
  • proč je vydali tak pozdě ? už neplánují žádná DLC pro shoguna, když pracují na rome 2 nebo to mělo jiný důvod ? přijde mi, že s tímhle dost zaspali... řekl bych, že největší shogunmánie je už totiž pryč

    jinak shoguna jsem nehrál, spolu s napoleonem to jsou tituly, které se naprosto míjí mou preferencí prostorového i časového zasazení
    • Magister_Peditum
      Mně se zase Empire a Napoleon hodně líbili. Shogun 2 jsem hrál z nostalgie k dílu, na kterém jsem se sérií začínal, ale Asie mě moc netankuje, to je pravda.
  • Tak tohle je parádní zpráva.. Myslím, že takhle by to mohlo fungovat dobře... Nejdřív vydají pár dlc, které budou vázány na populární MP a pak šopnou Tools :-)
  • 1. shogun uz me nezajima. sem ted koupil ve sleve fall of samurai ale kdovi kdy se k tomu dostanu a jestli vubec
    2. na mody prdim. hral sem third age. hral sem darhmod na empire i napoleona ale nejak uz nemam silu nato prochazet fora a hledat co funguje, kdy bude jaka verze a pak resit nejaky bugfixy atd... a to vse kvuli cemu. aby pusky vic dunely a bylo na bojisti vic mlhy? nezajem

    ja si hlavne preju aby bud zamakali poraaaaadne na AI jak kampane tak hlavne bitev a nebo aby neco udelali s mp kampani. s adsl netem na vesnici se proste pul az hodinove bitky hrat nedaj kdyz pokazde jak dojde byt k sebemensimu vypadku, tak dojde k ukonceni hry. sem zvedavej v kolikatym total waru se tato moznost objevi. a vubec voni si ty inovace snad rozplanovavaj na pet dilu dopredu jak hry od EA sports aby meli furt v rukavu.
    • na mody prdis? TW ma jednu z nesilnejsi modarsky komunity a jejich mody jsou nebe a dudy oproti vanilam. A bugy? samozrejme pri takle komplexni hre se bugum nevyhnes kor, kdyz jsou mody mnohem vic propracovany oproti originalum a tvurci TW taky kazdou hru zalataj x patchema. Jo a ja sem hral docela hodne modu a porad je hraju a nevzpominam si na zadny zasadni bug...
      • pokud z toho neudelaj uplne jinou hru (jako third age) tak me to zato nestoji. v cem je tak velkej rozdil v darthmodu oproti vanile? misto napoleona na me v kampani mluvi darh vader a moje britska pechota pri kliknuti na jednotku odpovida nemecky. (to jsou ty bugy ktery prej neexistujou a to jen namatkou - verze nekdy ze srpna 2012) a ted ty klady: vic koure! bubny zni jinak! pusky zni jinak! od kazdy jednotky mam na vyber tri moznosti: dragouni! dragouni z nemecka! dragouni z holandska! vsechno navlas stejny statistiky i vypadaj stejne,,,ne pockat taj ti maji jinej klobouk:D jo a ti novi maj zmrseny obrazky u ikon! tak jasne ted vypichuju par nedostatku ale rekni mi jednu vyznamnou zmenu kvuli ktery budu neco hledat, stahovat, instalovat, navigovat kamose aby to stahl take.. ty vole dyt to nende. jakou mas verzi? blebleble... tak proc to nejde? vis urcite ze darthmod podporuje mp kampan? .....proste nasr!at. moderi to sice delaj z lasky a maj nato cas narozdil od vetsiny vyvojaru. holt jakmile se hra dodela tak se zamestnanci poslou domu a povolaj se uklizecky a udrzbari aby dodelali naka ta DLC zatimco autori jdou domu. Vtomhle vidim vyhodu a budoucnost tech takzvanych "free to play" her. mody me uz proste nestoji zato. zvlast kdyz takovej vyvoj modu trva roky. jako sice pekny ze po peti letech udelali v third age mesta jako minas thirith atd ale hrat to stejne nebudu protoze bych ten mezigeneracni skok tri nebo kolika total waru uz neprezil. ale tak treba se neco na shoguna 2 urodi. vsak casu na poradnej mod maji dost. pul roku nez vyjde Rome 2 plus pul roku na zasadni patche
        • Mně se třeba na darth modu líbí to že jednotky mají více vojáčku a bojiště je tak plnější.Taky nové zvuky zbrani jsou skvělé a střety jednotek moc pěkně udělané.Prostě si bitvy užívám i když mně sledování nějaké části boje stojí celkové vítěství.
          Co mně šte je mizerná účinost dělostřelectva ale na tom se snad již pracuje.
          Diky Darthmodu jsem napoleona oprášil a začal znovu hrát
          • ja nikdy nehral na ultra ani s vanilou ponevadz mi to prislo spatne ovladatelny a pohled na ubohou AI jak formuje ke strelbe chudaky do 10 lajn aby jen ta prvni mohla strilet a dalsi dve jednotky postavi za ne aby mi to jeste usnadnili friendly fire:D ale tak tohle dela i s malym poctem vojaku ikdyz tady je to pak vic znat... jestli sem neco na darhmod ocenoval pak to byla presnost palby. max dostrel byl vetsi ale dost neucinej... AI to samozrejme nepochopila takze palila s temer nulovou sanci na zasah z dalky... i zivej souper na tohle bohuzel kasle. proto mi taky mp v total waru nic nerika. nikdo nehraje pro lahodu oka ale jen aby vyhral. houfnice do rohu mapy. strelce rozprostrit do jedne lajny pres celou mapu a tak hnusne ze by strejda sokol padl z te formace naprdel. a co ja s tim. tak sem poslal bojovniky volnym krokem dopredu a dal alt tab... kde jsou sak!ra ty sceny z patriota a upoutavek. bych chtel videt jakej trailer by nastrihali z takove klasicke multiplayerove bitvy. Jesteze panaci ted dostanou uz zas jen ty mece a luky
            • A jeste stači to umet hrat a posledniho samuraje se dočkas (jestli je to dobrej konec)
            • Vinc naklikni si na shoguna ve steamu pak klikni na steam workshop a vyber si jakej chces mod, nebo bitvu nebo rozšiření jednotek
        • Magister_Peditum
          "moje britska pechota pri kliknuti na jednotku odpovida nemecky"

          - pokud to jsou oddíly z Hannoveru, tak by německy mluvit měly.
          • nene me uplne vsechna line infatry odpovida nemecky..at sou to rusaci, briti ci francouzi
            • Magister_Peditum
              Tak to se mi u Darth modu nikdy nestalo.
  • žiadam tiscali, aby sem dávali oznamy o nových módoch, nemám teraz nejak čas hladať a porovnávať, ktorý je lepší... vďaka
    • http://www.humorhound.com/wp-content/uploads/2008/10/how-about-no-bear.jpg
    • Magister_Peditum
      Jako modů čeho? Jenom Shoguna? V to případě snad těch 10 minut denně máš, abys se podíval na twcenter.net. Nebo všeho možného? V tom případě bych se mohl zeptat, jestli jsi náhodou nespadl z višně? *1*
    • ty si to predstavujes jako hurvinek valku co? :) tohle neni web specializovanej na mody pro total war.... .. pouzivej mozek
  • A je co delat az do rome 2 :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit