Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No potěš... Kde je indiánská mystika, kde jsou portály, zvířecí duchovní průvodci? Přece o tom byl Prey.
    • Presne tak, v tom prave byla jednicka specificka az osobita a ne jen tuctova sci-fi fpska. Nechci delat predcasny zavery, treba i tak to bude dobra hra ale jedno je myslim jisty jiz ted, zkratka ze pokracovani Prey v duchu prvniho dilu se nekona, viz. absence hlavniho hrdiny, ignorace otevrenyho konce jednicky, avizovany prvky v pokracovani resp. totalni odklon...
  • vole... hlavní hero Sam fišrmen hadr.
  • Pray ať je to aspoň trochu prey
  • Dlaha
    Nemělo se to odehrávat na emzácké lodi? To už i tam se procpaly lidští obchodníci se zbraněma? *1* Nebo až bude na té cizí planetě, tak nikomu nepřijde podezřelý, co tam dělá v jejich supermarketu člověk?
    Jsem zvědavej, jak chytře tam ty nákupy zakomponují *4*
    • Spades
      Na te lodi byli i lide z jinych planet. Ta rasa totiz "nasadila" lidi na ruzne planety a pak je sklizi, kdyz jich je dost.
    • Pokud si dobře vzpomínám na první díl tak tam bylo zmíněno že Země byla jen jedna z planet kde emzáci sklízeli lidi. Myslím že tam bylo zmíněno že existují i jiné planety kde vysadili lidi aby se tam množili.
  • Poč se to jmenuje PREY??
    • Protože emzáci jednou za čas přijeli na zem a sklízeli lidi, takže lidi byli vlastně taková jejich kořist čili prey.
      • xMort
        Musíš víc číst mezi řádky ;)
  • No ne, že by se mně tenhle mix nelíbil, ale s jedničkou to v tom případě bude mít společný tak akorát název. První díl je klasická doomovka jak višitá, proto jsem si ji taky užil. Tohle bude, zdá se o něčem jiném.
    • Taky se pridavam. Uvidime ale, treba z toho vzejde i tak dobra hra.
    • Presne moje slova...
  • MrSanta
    Nakupovat zbraně a zbroje, otevřený svět, různé cesty pro splění úkolů, modifikace zbraní - to zní jako rajská hudba pro má ouška. Jen aby to vyšlo podle plánů. Tak to vypadá, že rok 2012 bude ve znamení FPS u pana Santy: BioShock: Infinite, Prey 2 a možno i Doom 4. Když k tomu vezmu ještě RPG Kingdoms of Amalur: Reckoning, tak už mám vybrané 4 hry. A to jsem si říkal, že se budu příští rok krotit *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit