Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zx_spektrum

    Mr. Kotík sice jde pryč, nepochybně s plným kufříkem peněz, ale Activision bude plný jeho nohlsedů, podržtašků a rektálních alpinistů. Dokud neuvidím 10 let starý Call of Duty za normální cenu (a ne nenažraných 59.99€ bez slevy a 19.79€ ve slevě) tak nebudu věřit, že se něco změnilo k lepšímu.

    • Pod těma zrůdama z Microsoftu to nebude o nic lepší. Zhouba herního průmyslu s tím jejich pASSem. 

      • vysloveně mě s-rou všichni tech giganti tím jak intruzivně kradou naše data a lezou do soukromí a Windows se tím stává neúnosné. MS má asi pocit, že když mám na počítači jejich systém, tak jim patří všechno včetně mých dat a mého soukromí. Google, Apple, Amazon, Samsung apod nejsou o moc lepší. Kdybych nehrál hry, dávno bych byl na Linuxu

        • Možnosti hraní na Linuxu jsou rok od roku lepší. Začal jsem to zkoušet ještě, než vyšel linuxový Steam klient. Tehdy to byla dost bída, ale postupně se to zlepšovalo a jakmile začal pořádně fungovat Proton, tak se to stalo solidně použitelné. Sice ti trochu leze do soukromí Valve, ale Steam aspoň nemusíš mít puštěný, když nehraješ.

  • Reeki

    Typický produkt dnešního vysoce postaveného manažera, pro  peníze udělat maximum, být psychpatem  a jít přes mrtvoly, nebrat na nikoho ohled. No myslím si, že nám hráčem  chybět  nebude. 

    • skaven

      chcem sa spytat, preco ten autokorekt, co je zle na slove psychopat?

      myslel som, ze zijeme v slobodnej spolocnosti


    • mr.clayman

      "Cokoli pro akcionáře." To je mantra každého takového (nejspíš nejen) amerického CEO. Mně stačí, když vidím ten h$%vnožroutský "úsměv" a otevírá se mi kudla v kapse.

      • většina těch CEO nepracuje ani pro akcionáře, jsou to prostě jen narcisové co pracují na svém egu a vlastním obohacování se. Vlastním akcie asi 20 firem, takže vím že někteří ty akcionáře jen ždímají.

    • KrPa

      plus jeste uplne odtrzeny od reality

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit