Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Reeki

    Typický produkt dnešního vysoce postaveného manažera, pro  peníze udělat maximum, být psychpatem  a jít přes mrtvoly, nebrat na nikoho ohled. No myslím si, že nám hráčem  chybět  nebude. 

    • skaven

      chcem sa spytat, preco ten autokorekt, co je zle na slove psychopat?

      myslel som, ze zijeme v slobodnej spolocnosti


    • mr.clayman

      "Cokoli pro akcionáře." To je mantra každého takového (nejspíš nejen) amerického CEO. Mně stačí, když vidím ten h$%vnožroutský "úsměv" a otevírá se mi kudla v kapse.

      • většina těch CEO nepracuje ani pro akcionáře, jsou to prostě jen narcisové co pracují na svém egu a vlastním obohacování se. Vlastním akcie asi 20 firem, takže vím že někteří ty akcionáře jen ždímají.

    • KrPa

      plus jeste uplne odtrzeny od reality

  • zx_spektrum

    Mr. Kotík sice jde pryč, nepochybně s plným kufříkem peněz, ale Activision bude plný jeho nohlsedů, podržtašků a rektálních alpinistů. Dokud neuvidím 10 let starý Call of Duty za normální cenu (a ne nenažraných 59.99€ bez slevy a 19.79€ ve slevě) tak nebudu věřit, že se něco změnilo k lepšímu.

    • Pod těma zrůdama z Microsoftu to nebude o nic lepší. Zhouba herního průmyslu s tím jejich pASSem. 

      • vysloveně mě s-rou všichni tech giganti tím jak intruzivně kradou naše data a lezou do soukromí a Windows se tím stává neúnosné. MS má asi pocit, že když mám na počítači jejich systém, tak jim patří všechno včetně mých dat a mého soukromí. Google, Apple, Amazon, Samsung apod nejsou o moc lepší. Kdybych nehrál hry, dávno bych byl na Linuxu

        • Možnosti hraní na Linuxu jsou rok od roku lepší. Začal jsem to zkoušet ještě, než vyšel linuxový Steam klient. Tehdy to byla dost bída, ale postupně se to zlepšovalo a jakmile začal pořádně fungovat Proton, tak se to stalo solidně použitelné. Sice ti trochu leze do soukromí Valve, ale Steam aspoň nemusíš mít puštěný, když nehraješ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit