Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdy bych nečekal, že na nějakém českém webu se budou odkazovat na Spoonyho :)
  • Ultima Underworld 1+2 je pro mě božstvo. Ale když sem stahnul tuhle "hru" asi pred rokem, vydržel sem u ni asi 20 minut. A to sem HC hrac, libuju si v oldskool tezkejch, user unfriendly hrách a hodne sem jich dohral. Ale tohle?!! Z tech 20 minut sem se 10 minut snazil trefit se na schodiste a sejit jedno patro dolu :( Musite bejt na pixel presne, nebo se postavicka proste nehne a stoji!!!

    Tohle bych nechal zrecenzovat Angry Nerda, to by bylo maso...

    Play the shitty games that suck ass!! :D
    • A zkousel jsi si vytahnout ruce z prdele? Ja jsem dohral vsechny tri zminene hry a musim rici, ze U8 nebyla zase, tak spatna - jiste skakani bylo o hubu, ale dalo se to dohrat.
  • jednička a dvojka se mi líbila nejvíc
    • jj souhlas :) když sem se dostal k Underworld 1, neveril sem a klanel se a pokal! Je tam absolutne vsechno, vcetne fyziky hazenejch prejdmetu, pohled nahoru a dolu a 1000 dalsich veci. Cokoli bylo v Ultime, se od te doby stale recykluje ve vsech i soucasnejch RPG.

      Sednes, zacnes hrat, a je to jak nova hra, akorat 320x200. Hratelnost to absolutne neztratilo. Proste tim, ze to od te doby vsichni kopirujou, je to jako kdyz sednes k novy hre.

      Totalni a absolutni 10/10
      • Dvojka me z nejakyho duvodu tolik nebavila, vubec nevim proc, nejspis sem ji dostatecne neprokouk. Mozna to bylo tim, ze sem ji rozehral skoro hned potom, cosem dodrtil jednicku... Jinak, prez DOSbox mi ta jednicka sla jakz takz plynule z 99%, ale dvojka, jak má malilinko vetší okno ve kterem se zobrazuje 3D svet, uz mi sla pomalejc. Ted na dualcoru uz to rozjedu, jjj to si dáme :))

        Až budu mit i7, rozjedu Azraels Tear v 640x480 a ukáknu se... nebo by to mohli na GOGu predelat, aby to fachalo pod widlema, to bych jim tech 10 babek poslal.... taky genialni hra, takže to neni ani offtopic :) peace
    • myslím underworld...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit