Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuhle rasistickou stránku fakt rád nemám... :)
  • dendyman
    nejhorsi web plnej fanboyu a vymletejch harantu co milujou nintendo a vzivote nesahly na zenskou
    • Máš asi hodně upatlanej monitor co *15*
    • Šak tunaky to je tiež web plný fanbojov DIII a vymletých harantov, čo milujú WOW grafiku a v zivote nesiahli na ženskú *1*
      • Vrook
        "Šak tunaky"... Ta maďarština je fakt srandovní jazyk.
        • Amylee.Anderson
          *15* *15* No sakra
        • *1* *1* *1* *1* *1*
    • heartless_cz
      Děláš jako by to tady bylo lepší...
    • A ty ses prave o nejakou otrel v tramvaji? :)
    • Ženský jsou přežitek.
  • nejsem "console hater" ale přidání takovéto stránky mi připadá jako totální kravina
  • já myslel, že konzoloidní server je již dnes games.tiscali. Nečeká se na recenze PC verzí, PC verze je vždy až ta poslední ve světe zájmu. Otravuje se tu s hrama, které na PC nikdy neuvidíme...
    • Cosi
      Tak co já vim, tak se tu snaží recenzovat hry na PC, ale když hra vyjde o 2 týdny dříve na XBox / PS3 tak je blbost čekat na PC verzi - kor když občas i článek/videorecenze doplněna informací o PC ovladatelnosti, jinak je hra v zásadě stejná. A Videorecenze jsou vždy z PC verze.
      • no ony dřív PC verze byly jiné, protože HW na PC bude vždycky dál než omezené konzole...jenže jediná věc, kde se trochu vlastnosti dnešního HW použilo je BF3, jinak nic... (+ Army atd)
    • Až si PCčkáři budou kupovat tolik her, co konzolisti, bude se psát víc o PC hrách *3*
      • Tohle je stejně k pláči. Hra, která je stejná jak na konzoli, tak na PC, kde mají vývojáři navíc "práci" s portováním, je na PC o 200-500,- Kč levnější než konzole... kdyby tu nebyl warez, stála by ještě víc korun a lidí, co by si hry kupovali by bylo ještě míň.
        No však počkáme až přijde Sony s reklamama a only-online (data) hrami, PS bude z kola venku a pak se bude o PC hrách psát o něco víc.
        Navíc je blost tohle napsat, protože právě o hrách, které jsou na tom s prodeji hůř je třeba psát nejvíc. *7* (kdyžuž teda nemají ty demka... co konzole hry, míváte taky někdy betu/demo verzi?)
      • To máš tak, až ty hry budou za něco stát, budou je kupovat i lidi, jako je můj kamarád, kterej už hry přestal hrát úplně, kvůli zprasenejm portům.
        • Jo, uz jsem na tom skoro stejne
          • když nepočítám portal 2 (+ možná ještě nějaká vyjímka), tak jediný hry v posledních měsících (letech), co jsem koupil je z GoG (jen pro to, že šlapou pod Win7 a nemusim řešit virtuální PC na starym systému
    • Stejne se ten dnesni paskvil neda nazvat PC hry
    • Heheehee...po ránu pobavilo *1* Ne že bys neměl pravdu, ale nejspíš to schytáš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit