Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • konzolisti ošisezni určitě budou. 24 hráčů je přecijenom dost málo pro velké conquest mapy. tzn., že pro konzole budou jen menší mapy a to znamená, že konzolisti nebudou hrát pravý battlefield ale jen jakýsi výcuc z bf3, jakousi kombinaci bf2 a bc2, nebo spíše nový díl bc2. takže docela dost utřou. k pravému battlefieldu totiž patří právě velké mapy a právě více jak ubohých a trapných 24 hráčů na mapu. tohle ví jen hráči bf2 a názory hráčů bc2 mě nezajímají, protože nehráli skutečný battlefield...
    • Mluvis tady o pravem battlefieldu,ale nove BF3 vypada jako vsechno mozne,jenom ne klasicky battlefield.Spis na me pusobi jako mix bad company a call of duty.
    • Ja v tom problem nevidim,ze konzolisti budou mit max 24 hracu ve hre, proc taky?
      Jsou na to tak zvykli a kdyz se spravne upravi velikost map, tak to moc nevadi (vyjimkou asi budou letadla). Navic je ti prece jasne,ze vykon konzoli uz je trochu za zenitem, takze se musi sahnout ke kompromisum (mensi mapy,mene hracu).

      Jedine v cem ja, jako PC hrac, vidim problem je, pokud nasi PC verzi osekaji, aby meli mene prace kvuli konzolove verzi. To by bylo nejvetsi zlo.
      Takhle jsem se spalil s Crysis 2 a opravdu lituju,ze jsem za to tech 1100Kc dal :-(.

      Battlefieldu 3 porad verim, i kdyz existuji opravnene obavy,ze to bude ovlivneno Bad Company 2 a verzi pro konzole. Predobjednano mam, rusit objednavku nehodlam a tesim se,az to vyjde.
      • Nauč se číst. psal jsem, že konzolisti budou ochuzeni, protože nebudou moci hrát na velkých mapách a že právě pravý battlefield je o velkých mapách a ne o pidi mapcáh ala cod. takže konzolisti nebudou moci hrát pravý battlefield ale jen slabou náhražku, víceméně ubohé BC3
        • Ocividne jsi chytry clovek tak porad DICE kouzelnou metodu, jak do zastaraleho HW soucasnych konzoli narvat to, co do PC verze *14* .

          Konzolisti proste budou hrat svuj BF3 a osobne jim muze byt ukradene, ze nebude stejny jako na PC. Kvalitni muze byt i tak.
  • Teda ne ze bych vlastnil konzoli, ale uprime bych teda byl radsi za poradnou hru s plnym poctem hracu, nez velke, hezky vypadajici mapy, kde nikdo neni. Preci jen ta grafika na gameplay takovy vliv nema.
    • u BFBC2 na PS3 bylo taky 24 hráčů a mapy mi přišly až přeplněný :D
      • Nevim no, nejak si nedovedu predstavit velke conquest mapy s takhle malym poctem hracu. To budou muset by proste zmensene, jinak to bude fakt prazdny.
  • Koupil bych si to na PC, ale nemám na to HW.. proto kupuju na xbox.
    • Sniž si detaily na úroveň xboxu a pojede ti to, pokud tedy taky nemáš 10 let staré PC.
  • Viete čo ma najviac serie ?? Prečo keď niekto hodí granát tak to bliká ??? To úplne kazí zážitok. Nechápem prečo to tam dávajú.... jáááj to je multiplatformová hra.....
    • Tak proto máš jako pořádný hráč Battlefieldu hrát pouze hardcore!
  • Dúfam, že BF3 bude mať poriadne zabezpečenie a nie ako BF:BC2. Práve hackli EA a všetci sme prišli o vylepšenia. Bravo EA.
    • Drak_1
      To je zaujimave lebo mne to ide v pohode .
      • Tak to si asi jeden z mála. Pred 20 minútami som bol na servery a stats nešlo 95% percentám ľuďom čo boli na servery, okrem 2 ľuďom. A niekto tam písal, že na fóre EA je vyjadrenie o tom, že ich hackli anonymous (či ako sa to píše).
        • MishKonn
          *1* Jedna bába povídala...nesmíš věřit všemu. Včera byl nějaký částečný výpadek, taky mi to nešlo, dnes je vše OK.
    • Ako? Kedy? Kde najdem informacie o tom hacku?
  • prosimvas da se xbox pripojit k internetu?
    • Drak_1
      Ide v pohode ale len cez Dial-Up *1*
    • demence?
  • Bohužel je tam spoustu omezení za které můžem poděkovat multiplatformnímu vývoji, ale aj tak si myslím, že to bude stát za to.
    • Ty jsi ale chytrolín. To jsi vyčetl z veštecké koule?
      • Staci mit oci a trochu rozumu *3*
      • Ne, z karet.
  • Nechápu vás kdyby ste byli vývojáři já bych udělal hru na to co mi vydělá peníze kdyby na PC nebylo tolik sulinu co hry jenom stahujou tak se zaměří na PC, na KOZNOLE si to každý koupi na PC si to koupí 40% lidí ostatní to stáhnou *16*
    • projdi si nejaky fora a zjistis že skoro kazdej v čr kdo ma xbox a je mu vic jak 12 a koupil si ho sám si ho nechal i flashnout a hry si stahuje až na exkluzivní kvalitní tituly který jsou tak 4 co stojej za to :-P
      • RavenHolm
        Je mi více než 12 let, Xbox jsem si koupil sám a skutečně ho flashnutý nemám. Sice na něm nehraji tolik jako na PC, ale k flashnutí jsem neměl jediný důvod.
      • To je možné ale když se podíváš kolik lidí hraje na KONZOLÍCH MW 2 či Black Ops tak ti co to mají stahle to je minimum
    • Tohle se , podle mě, nedá vztahovat na tuhle hru, když tu jde především o mulťák.
      • Uvidíte že to tak bude většína lidí to udělá následovně stahne BATTLEFILED 3 zahraje singel a koupí MW3 pro multák to tak bude
        • Upřímně víc lidi si teda stáhne MW3 jelikož je to hra pro všechny narodíl od BF3. A beztak se najde někdo kdo udělá něco jako AlterIWnet/AlterOPs takže zase bude cod mulťák zadarmo jako MW2 a zachvilku i BO.
        • MoThEr FuCkEr SkIlEr>Ocividne vubec nevis, o cem mluvis. Serie Battlefieldu je slavna jedine pro multiplayer a protoze pro hrani na oficialnich serverech potrebujes platny CD key, tak si to lidi kupujou. Uz dlouho tvrdim,ze jedina velice ucinna metoda jak si zajistit na PC prodej her je, pokud ma hra kvalitni multiplayer a to BF serie zatim ma (i kdyz Bad Company 2 moc extra neni).

          Predstava,ze si kvuli multiplayeru kupuju Modern Warfare 3 je krasne bizarni uz kvuli tomu, nakolik jsou obe serie odlisne. Me by v MW3 rozhodne chybely rozsahle mapy s ovladatelnou technikou a spousta dalsich veci co BF serie ma.

          Battlefield 3 uz mam predobjednany, doufam ze ho kvuli lakani COD fandu neposerou (multiplayer, singl je mi ukradeny) a MW3 si max koupim tak ve sleve a to az podle recenzi a gameplay videi.
          • Jako battlefiled 3 bude lepší ale problém bude vtom že MW3 bude mít o 50% nižší požadavky a proto to koupí víc lidí COD je prostě v PROGAMINGU legenda proto koupí víc lidí BATTLEFILED bude lepší ale prodeje MW3 budou mnohokrát větší
        • nevím, proč by si někdo ještě kupoval cod. battl bude víceméně jako cod s tím, že bude obsahovat ještě řadu věcí navíc. koupit cod tak bude už jen víceméně ze zvyku, z pozitivního vztahu k sérii cod. mně osobně docela baví, když vidím, jak moc se cod prodává a jak málo se tahle hra dostala dál, jak málo se vyvíjí. je to furt to samé, s tím samým enginem a tou samou hratelností. není to špatné, ale jsou tu daleko vyspělejší hry - třeba bf3. ani nemluvě o tom, že budou stát obě hry prakticky stejnou sumu.
        • "...stahne BATTLEFILED 3 zahraje singel a koupí MW3 pro multák..." *1* pobavils. Myslím, že jakmile někdo zkusí B3, k MW už ani nečuchne. *2*
          • Nevím COD má fanoušky,progaming, ti co koupili Black Ops koupí i MW3, osobně se rozhodnu až při betě, BATTLEFILED 3 se mi začíná čímdál tím méně libit
            • Pobavil :D pokud se tady chceš ohanět progamingem tak si první zjisti že ligy se hraji jen do 4ky tam to končí a se zařazením dalšího dílu se nepočíta!
            • W!nt3r: Jako jo máš pravdu. Já jsem teď hrál všechny poslední COD (MW,MW2,BO) a prostě mi vyhovují, ale pokud BF3 bude vyhovovat víc tak bez víčitek začnu hrát BF3.
            • Ono přijde na to, co pro Tebe herně CoD znamená. Já třeba nechápu ty, co říkají že CoD a Battl. jsou "dva úplně rozdílné zážitky". Co se týče mně, já mezi něma zas až tak velký rozdíl nevidím, jen že Batll. je víc taktičtější a obsahuje Conquest tj. velké mapy a vozítka. A neexistuje typ hry (CTF, S&D,...)v CoD, který by nešel zrealizovat v Battlu, což ale už naopak samo nejde, protože v CoD prostě vehikly nejsou a co se týče rozlehlých map, nevím, jak by byly v CoD realizovatelné na současném enginu. Tudíž si pořizuju Batll. a nevidím důvod, proč si kupovat CoD, když B3 bude popř. může obsahovat všechno co CoD + tunu dalších věcí navíc.
  • Ataker
    Já budu určitě spokojený :)
  • To ať vykládají autorům MAGu na PS3, který v krásné grafice utáhne 256 (!!!) hráčů najednou s mapami asi tak 10x většími, než bude mít Battlefield. Ale jo, přece v neřeknou, že to takhle prostě neumí...
    • bf3 je postaven na něčem jiném - engine je prostě jiný. DICE neměla v úmyslu dělat nějakou masivní fps hru. kdyby to v záměru měla, určitě by takovou hru udělat uměla. mimochodem, to je jako tvrdit, že by DICE neuměla udělat RPG. *3* MAG a BF3 jsou prostě úplně jiné hry a víceméně z jiného žánru. Zkuste si srovnávat třeba WOW a TES, nebo Gothic.
    • no comment.. asi si chory a zrak ti nesluzi mojko
    • Srovnavat vizual BF3 a MAG je dost mimo imho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit