Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky bohu, alespoň nebudu muset kupovat nadupaný komp, když už i jedničku jsem se sekama dával na medium detaily. Já věděl že koupí Xboxu ušetřím ve finále *1*
  • Paul_cz
    Jen ať to tam vydaj, CDP přeju pořádný konzolový fat sacks of loot. Pokud není PC verze nijak kompromitována, nevadí mi to (a možnost hrát na x360padu i na PC je výhoda, je to opravdu pohodlný).
  • Dlaha
    Jsem rád, že už nehodlají čekat na výdělky PC verze, než se pustí do konzolové. Doufal jsem, že si to zahraju na xku. A taky doufám, že s jejím přístupem budou vážně PCčkáři i konzolisti spokojení, aspoň u jedný hry by nemusel vznikat nekonečný flame *4*
  • Nevadí hlavně aby to byla kvalitní hra.
  • Mimochodem proč se pořád někdo hašteří o tom, že konzole či PC je lepší, nebo, že PC hraní upadá? Až uvidím někoho hrát Dotu na gamepadu tak budu hodně šokován. Stejně tak si nemyslím, že by mistr světa ve Fifa 10 hrál na klávesnici. Pro PC mluví ještě Indie scéna, výrobci HW a mnoho dalšího. Pochybuji, že bychom se dočkali dne kdy nám zůstane jen jediná platforma na které budeme hrát.
  • No aby to neznamenalo že budeme betatesteři pro konzoli, toho se krapet bojím..
    • Drom
      Kdyby to udelali naopak, tak si zase stezujes, ze kaslou na PC. Je jasne, ze platforma, na kterou hra vyjde prvni, schyta nejvic bugu a nedodelku. To je cena za exkluzivitu.
      • ale zase na PC je moznost ruznych opravnych patchu at od vyvojaru nebo od amateru
        • A kde jsi prisel na to, ze na konzole to mozne neni? Ne od fanousku, ale rozhodne je mozne hru opravovat i na konzole. Vsak uz nezijeme v dobe, kdy se hry na konzolich hraly z disku a pripojeni k internetu pres konzoli byla jen pohadka na dobrou noc.
      • Na to jsem si v životě u žádné hry nestěžoval, pane Vševědoucí. Když je konzolový port dobře udělaný, tak jsem rád, že je parádně vyladěný
    • Přečti si pár preview z novinářské verze a zjistíš, že se nemáš vůbec čeho bát.
      • Já četl, já stejně bojím :D
  • Fajn přístup. Vyvíjeli pro PC protože ale nechali si prostor (trošku zjednodušený bojový systém atd.) pro možnou budoucí konverzi hry. Nejde jen o to, že jsem "PCčkář" ale celkově to takhle vypadá lépe. Pro každou platformu správně optimalizované.
    • Soubojovy system mi podle videjek neprisel nijak slozity, takze verim v jeho prime portovani na konzole. Dokonce bych nedal nic za to, kdyby v zakladu hry na PC byla podpora xbox gamepadu.
  • spamatujte se.... konzole nej, kompy jdou do zapomění
    • A jehovisti budou tvořit do pěti let přes 50% populace...
      • Pěkná alegorie...
    • miker17
      řekni to těm krachujícím konzole only vývoj. týmům (které nejsou pod ochranou MRKVÁČE nebo SONY)
    • "kompy" jdou do zapomeni uz od vydani PS2 *3* ,presto hraju vice her na pc nez na xboxu.Zajimave.
      vzpamatuj se *3*
      • hm pěkné, ale taky záleží na vkusu :* tak mi tu netlač take klobasky...
        • Úplně stejně by šlo odpovědět i na tvůj původní post.
    • Nope mam Xbox ale porád si radsi zahraju na kompu s myší a klávesnicí je to lepší
  • Uz je nejaka konzolo kde se vse ovlada jednim tlacitktem ;)?
    • miker17
      jo spectrumzx před 20-30 lety joystick+1tlačítko nejlepší konzole doposud vyrobená
  • on někdo na počítačkách ještě hraje hry? *1*
    • i když je to špatný vtip, mám chuť reagovat, "počítačkách"? uvědomuješ si doufám, že to konzole už jsou dávno zastaralé a stojí na místě, zatímco kompy jdou technologicky pořád dopředu?
      • Bliss
        Takže mi chceš říct, že konzole se technologicky nevyvíjejí? Dobrej vtip. *7*
        • Neříkají ti náhodou logik? *1* *1*
        • On myslel asi že jedna generace je pořád stejná.
    • miker17
      0/10 trollmeter *12* -nehodné komentáře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit