Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prstoklad

    Přijde mi, jako kdyby v područí Microsoftu studia zapomněly dělat dobrý hry...

    • Já zatím nevím o jediný hře od Bethesdy, která by byla vyvíjená jenom pod Microsoftem. Redfall začali vyvíjet krátce po Prey, Hi-Fi Rush taky po EW2, Starfield oznamovali v 2018. A pokud jde o studia přímo pod Microsoftem, tak kromě Halo Infinite nevím o jiné špatné nebo při nejmenším rozporuplné hře. Ale třeba jsem něco přehlédl.

      • Prstoklad

        Myslíš ten samej Microsoft, kterej je v tom nechal koupat a po odkoupení je to vůbec nezajímalo? Možná si dění kolem Redfallu nesledoval důkladně a opravdu jsi něco přehlédl...

      • Peete

        Vždyť jenom trollí 🙂

        • Prstoklad

          Jo, aktuální situace kolem Redfallu ukazuje jak strašně trollím co? 😂

  • FarkyJTV

    uvidime...po tej valke hovan co sa na nas vydojila minuly rok som rad za vsetko co vypada lepsie...zatial u mna len re4remake a jedi..potom asi len sf6..medzitym skusim sifu na steame a system shock 1 remake...to som asi ja za tento polrok.

  • MalyZeli

    A presto nutno byt online. Tohle bude sr@nec.

    • https://www.eurogamer.net/redfall-developer-working-to-u-turn-on-single-player-always-online-restriction

  • Jevo83

    Ja od tohoto ocakavam klasicku 6/10 zabudnutelnu vec

  • Já to měl při představení Redfallu přesně obráceně. Doufal jsem, že by se příběh přizpůsoboval postavám a počtu hráčů a někdy by se stalo, že by se rozdělili a jedna skupinka by šla vyřešit tuhle misi a druhá jinou. Po zjištění, že kooperace nebude mít moc velký vliv na příběh a stane se z toho jenom obyčejné PvE jsem se neubránil zklamání. Naštěstí hru budu hrát sám, takže se stále těším. Arkane mě zatím nikdy nezklamalo a doufám, že nezklame.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit