Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle si ani nezaslouží článek. Ostuda.
  • Vypadá to hrozně, ale osobně se mi ani Phantom pain nelíbil.. prázdnej svět, repetetivní, prostě nůůda. Na Splinter Cell to nedosahuje ani náhodou. *2*
    • Docela souhlas. Spis to byla napul akcni a napul stealth hra. Animace byly des. Snake ani nepusobil jako by mel vubec nejakou vahu. Priznavam, prestoze jsem si to koupil na ps4, potom jsem to v pulce vzdal, hlavne kvuli tomu nasilne naroubovanymu multaku a monetizaci.
    • *15* Ty jsi mi vtipálek. MGSV má nejlépe zpracované herní mechaniky v akční/stealth hře, co kdy byla vytvořena. Animace/fyzika/stealth/A.I vše je tak nějak parádně vyváženo. Splinter Cell je fajn ale jenom Chaos Theory by se mohl srovnávat s nějakým MGS, jinak poslední díly jsou neskutečné odpady.

      PS. Herně je MGSV pak jedna z posledních her, co je repetativní, jelikož meze se v hratelnosti ve PP opravdu nekladou. Jako repetativní hru si představuji posledního Zaklínače. Jeden styl combatu, žádná taktika, žádná změna zbraní, řešení questů před červenou šipku, tak si představuji repetativní hratelnost.
      • "MGSV má nejlépe zpracované herní mechaniky v akční/stealth hře, co kdy byla vytvořena."

        Pobavilo...
        • Nehadej se s fanboyema :-D
        • ano, má a bez konkurence. Dodám ještě, že v tomhle směru není zas tak moc velká konkurence. Ono akčních - stealth adventur je dosti málo. Thief - klasický stealth, Hitman - klasický stealth, Splinter Cell - klasický stealth. Tak mě napadá výborný Riddick, to je kombinace akční adventury a stealthu :)
      • V jedné věci má podle mě ale pravdu a tou je prázdný svět. Ten občasný checkpoint s pár vojákama fakt není moje představa živoucího světa, navíc obě oblasti (teda obě co sem si zatím otevřel, ale myslim že víc jich není) jsou docela fádní, především Afganistan, který možná vypadá jak ve skutečnosti, ale já bych do země tvořené z 90% jen skalami a pískem na dovču nejel. Ale je fakt, že ty stealth mechaniky sou tam prostě supr prostředí neprostředí a díky nim je MGSV parádní záležitost.
        • hele. Je to Afganistán, který je ve válce a jsou tam Sověti, takže ano, možná bych tam uvítal jednu třeba vesnici s domorodýma obyvateli, určitě by to přidalo trošičku na věrohodnosti a klidně tam mohla být nějaká mise v podobě čistky domorodců, ale co, ta hra není komplet, všichni víme, že to není finální verze, že to minimálně ještě rok mělo být ve vývoji, i přes to je fantastická záležitost. Myslím, že žádná jiná hra na světě by nebyla tak dobrá, kdyby vyšla nedodělaná jako PP. Nahrál jsem v té hře 140 hodin a pořád se tam občas vracím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit