Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A mame to tady zase, nové video COD:GHOSTS a další HATE s tím související.

    Tahle série je ždímárna ale opravdu ji HATEOVAT proto ? No ták vždyt, každý někdy hrál a hraje COD. Jen se tím nevchvaluje na veřejnosti tot vše. Takto s tím nepřehánějte, vždyt je to jen hra co sype hodně peněz. Hezký den.
    • eStar
      Hate a oprávněná kritika jsou dvě zcela rozdílné věci. Je třeba si to neplést.
      • Kritika za co ? Že jsou hloupý lidé mezi námi a koupí kdejakou blbost. Holt, když tu hru nemají rádi at jí nehrají a nepomlouvají jen hate.

        Která není vůbec na místě zákazník = hráč určuje co koupí a co ne. Já jsem osobně pro aby takové hry vydávali, dokud budou kupovat . Ukazuje se jen a nic jiného než lidská hloupost a konzumnost at konzumují. ( sám si COD občas s kámarádi dám a na odreagování neznám nic lepšího). CS: nemam moc rád. COD mám radši ale můj názor.
        • Jenže problém je v tom, že poptávka určuje nabíku, to už platí dlouho... a když bude poptávka po jednoduchých převařených a přeceněných hrách, budou se taky takové vyrábět. A hodně z těch ostatních se tomu taky přizpůsobý (zjednoduší se), aby si na sebe taky vidělalo...a v tom je ten problém. Ničí to pomalu ale jistě část trhu...
        • Začni nejdřív s pravopisem , než napíšeš , že je někdo hloupý ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit