Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli tam bude taková zábavná hratelnost jako ve dvojce, tak si to rád zahraju, ale připouštím že mě to moc neoslovuje.
    • Dvojku jsem si užil, a doufám že trojku si užiju taky. I když to videjko.... no nic moc to nevypadá. Uvidí se po recenzi.
  • hmm vypada to tak nejak prapodivne a nudne *3*
  • Vypadalo to dobře na prvních obrázcích, ale tenhle cirkusovej ohňostroj co je na každym dalšim materiálu ohledně hry, to je na palici, buď se už většina vývojářů HaS rpg zblázila nebo se řídí podle toho kdo udává v tomhle žánru směr, po vzoru hesla "Jdeme všichni sborem za tim prvnim volem"
  • Jakooooo mohlo by to bejt fajn ale ty barvičky jsou strašný :D
  • No, když nic jinýho, tak to alespoň zkrátí a zpříjemní čekání na Diablo 3:-))
    • Jo tak to je pravda!:)) Na D3 se tesim vic nez na cokoliv jinyho!:)
  • Vypada to celkem dobre:)) ale do takovejch her bych pistole natahal nehodi se tam!!!!!!!!
    • smejki
      copa pistole, ale růžové výstřely... :-/
      • Prave skoro to vypada jak kdyby misto magickej hole pouzili pistol!!!:D:/
  • na game.co.uk se da ta hra predobjednat za cca 840 kč i s poštou ta Limitovana edice... ja jeste pouzil slevový body a vyjde mě na 740 kč :-))))) doporučuju tam kouknout, lepší než u nas za to dávat 1600,- v obchodě
    • U nas 800-1200kc..;) coz 1200 uz je drahy na ceske pomery;)
    • PC verze bez te tve slevy vyjde u nas praktickynastejno (849 napr. megahrach) a 1600 nestoji ani verze konzolova (cca 1100 na gameexpressu).
      • Já jsem myslel PS3 verzi a tu Limitovanou, samozřejmě mi tu mužete vyjmenovat shopy kde stojí 1200 kde stojí 1099,- ale v nejmenovaným řetězci bude v kamenným ochodu za 1599,- !!! A tady se to dá předobjednat za pulku.
  • No postavy me moc nelakaj mozna ten bojvnik. Dva kouzelnici a podivna pistolnice....no snad to prekvapi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit