Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je předchůdce GTA...
    http://www.youtube.com/watch?v=UBj1B9k_5vI
  • s nostalgiou maleho spunta spominam na tuto kedysi pre mna najlepsiu sagu :) tiez ako niektori z vas poviem a stale tvrdim klasicke GTA zhora so zrazenym DMA panakom v uvode bol pre mna naj zazitok. hodiny, dni a tyzdne som to drvil u kamarata ktory uz mal Pentium 75MHz (doma som este PC nemal). To boli casy, avsak neda mi podotknut ze u mna sa este zapisal diel San Andreas ktory som si este vazil a s kopou addonov sa dal hrat dookola (velka mapa) potom uz u mna GTA stratilo svoju lahkost hrania a bolo to len a len hw narocne a pritom ziaden vacsi pokrok.
  • Altairs
    GTA 1.2 revolučné hry osobne som ich hral na Playstation 1 no 2-3x som prešiel bol som s toho nadšený no ako sla doba GTA sa zmenilo od základov ale svoje uspechy zozaly jednoznačne GTA 1.2 potom obl utlm VICE CITY wow a potom IV čím nás prekvapia nabuduce ? GTA 3D ......
  • JJ GTA zezhora bylo super! Ted vyslo dalsi super ale jen pro Ipad ale je prej suprovy :(
  • Pry první dil nebyl prulomoví. Vždyt v tom bylo vše. Humor, nasilí, honičky, dobra hratelnost....
    • RakeW
      Mně osobně přijde ještě lepší dvojka. Vím, že tuhle hru spoustu lidí zatracuje, hlavně kvůli trochu nešťastnému vizuálu (také jsem mezi ně kdysi patřil), ale ta hra je propracovaná do nejmenších detailů, kterých si člověk kolikrát všimne až po několikahodinovém hraní.

      Další GTA už bych s prvními díly moc nesrovnával, je to prostě jiný žánr.
      • Také mě z těchto prvních dvou víc bavila dvojka. Ale pak, když jsem za hrozný peníze hned po vydaní koupil PS2 (rodiče koupili) a rodiče mi dovolili si k tomu vybrat jednu hru, tak jsme s brácho sáhli po GTA3. Sázeli jsme na jistotu. No a jak jsme byly vykulení, když jsme zjistili, že to na co se díváme není animace, ale samotná hra ve 3D. A nikdo z kamarádů mi to nevěřil a všichni se chodili ke mě dívat na 3D GTA jak na zjevení. A na PC se dočkali až s půlročním zpožděním. První dva díly jsou klasika, ale přechod do 3D z toho udělal pořádnou pařbu. Za mě nejlepší díl je San Andreas. A trochu mimo žánr Red Dead Redeption.
  • jako treba 4 ma multak super jenze to zapinkali kdyz se na to kazdy tesil a pak vydali nejdrive konzolovou verzi a za dlouhy rok nebo tak nejak az pc verzi a to uz mel singl kazdy odehrany a na multak si uz nikdo ani nevzpomel a na ofiko servrech je pusto prazdno
  • Core
    První GTA z ptačí perspektivy mě bavilo mnohem víc než to, v co se tahle série zvrhla... Jedinej díl, kterej jsem dál dohrál bylo Vice City. Ale jedničku jsem pokořil snad 5x a pokaždé mě bavilo... *1*
    • Paulcz
      To je spíš nostalgie.. zkus si to zahrát znova.
    • A v co ze se GTA "zvrhlo" ?
      Ze misto bodovanyho nasili prisel pribeh a dalsi rozumny veci?
    • smejki
      já to mám přesně naopak. Jen v tom Vice City se shodneme *1*
    • Presne tak to je !
  • V GTA NEBYL MULTIPLAYER? Tak to sme na zakladce po IPX hrali asi neco jineho, jen to nahodou vypadalo jako GTA 1....
    A Chicago bylo drsny, si amatuju fkt uz jen matne :D
    • sleepless
      Mate samozrejme pravdu, clanek byl upraven.
    • Taky sme ve škole asi hráli něco jinýho... Prej že GTA nemělo multiplayer!
  • A kdo si pamatuje hru Chicago 90 z roku 1989 *1*
    • Swato
      Velmi dobre si pamatam na moje predstavy pri hrani Chicaga o tom, ako by vyzerala taka dokonala hra.. moct vystupit, vliezt do nejakeho baraku, vykradnut banku. Par rokov to trvalo ale nakoniec sme sa toho dockali *4*
      • Chicago byla parádní hra:) V té době samozřejmě... :) Ještě sem měl rád Cisco Heat a Crazy Cars II :) Ale pravda, TopDown izometricky bylo jen Chicago xixi
    • Ja joo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit