Přejít na výpis diskuzí

Kostlivý rytíř Daniel se příští rok vrátí v remasteru MediEvil pro PS4

11.12.2017 15:29
Patrik Hajda 17 příspěvků

Pokud vám v aktuálním seznamu her na PlayStation 4 chybí nějaká lehce hororová akční adventura kombinovaná s netradičním humorem stylu Tima Burtona, vydržte ještě pár měsíců. Příští rok totiž vyjde remasteru bláznivé akce MediEvil. Možná se ptáte, proč se právě příští rok dočkáme návratu Sira Daniela...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda jen remasteru, ta hra by zasloužila remake. (uuu cože? on remaster a remake není to samé? Jak je to jen možné....)
  • jedno slovo. KUPUJU
  • Kdyz jsem slysel o Crashovi,tak jsem byl smutny,ze na sira Daniela F. uz si nikdo nevzpomene a ono je to kur.a TADY.Znovu kupuju PS4. Stejne me sere,ze si nemuzu zahrat vynikajici Horizon a budouci Days gone a nostalgickeho Crashe....
  • Toto nemá šancu bez veľkých úprav. Keď kritizovali remake Crasha za zastarané herné prvky, tak na tomto si kritici zgustnú. Mne to už vtedy prišlo otrasne nemotorné.
  • Dúfam, že remake bude obsahovať aj rovnako kvalitnú dvojku ktorá nie je nikde dostať. Už teraz sa teším ako vtedy 10 ročný *1*
    • Remaster
  • Jack1947
    To je supr , sice to byla kravina ale dneska nic podobného není až žalostný to je.To jsem hrál/viděl jen demo

Naposled ovladatelné kousky těl byli v Neverdead a to byla pěkná blbost.
  • Preed
    Roky som vedel, že táto hra existuje ale nikdy som ju nehral, tak som si dnes schválne pozrel niečo ako retro recenziu a vyzerá to super, niečo ako dark souls so sialeným humorom a over the top štylizáciou, celkom sa teším.
  • "Nevíme, jak bude hra vypadat a zda využije přednosti PS4 Pro."

Trailer čas cca 0:32 - velikým fontem 4K, pod tím droboučkým fontem: "4K vyžaduje PS4Pro a 4K zobrazovací zařízení".
  • Inquisitor
    Tuhle hru jsem na PSX miloval. Ta sundavací hlava neměla chybu :)
  • Kostlivý? Snad kostnatý, ne? *7*
    • ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit