Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 5 let ve vyvoji a uz tu mame early acces, to je panecku fofr. zajímalo by me kolik lidi vedelo když jim cpali na kicku peníze ze na full game budou cekat třeba 8 let..Lidi si tak radi nechavaji curat na hlavu a ještě se u toho dokážou tvarit ze se nic nedeje.
    • Blue.Shark
      Věděli to všichni, kdo byli dostatečně chytří na to, aby uměli číst. Čůrání na hlavu tak obdrželi jen ti hloupí. Kickstarter mimochodem začal minulý květen.
  • Silně mi to připomíná PoE.
    • V tom případě máš něco s očima...
  • Největší problém u diablovek mám, že "necitím" dobře ty údery. Špatně se to vysvětluje, ale prostě, když ta postava dělá údery tak v nějakých hrách je to pro mě takové duté. Třeba u Torchlight mám takový problém, je to dobrá hra, ale prostě po chvilce to nemůžu hrát protože nic necítím... Já mám zato, že to je dané animacemi. U Diabla takový pocit nemám. Diablo 2 bylo o chloupek lepší než 3.

    Nějak podobné to mám i u stříleček. Někdy jakobych necitíl, že s něco děje.
    • Morraw
      Souhlasím, že u některých her ty údery cítít nejdou. Já třeba vzpomínám na perfektní diablovku Blade&Sword, kde ty údery byly i poznat podle toho s jakým charakterem člověk hrál. V Throne of Darkness to bylo třeba celkově mdlé.
      U stříleček to většínou po pár výstřelech přejde. Za jeden z dosud nejlepších považuju první výstřel na bezdomovce v Condemned: Criminal Origins, kde člověk doslová cítí tíhu zbraně v ruce postavy.
      • Přesně tak, takových her je strašně málo.
        Za mě super pocit z boje a absolutní sžití se zbraní jsem měl u Wolfenstein: New order, ale třeba u toho datadisku jsem necítil nic a už mě to nebavilo.
        Nemáte někdo nějaký tip na dobře napsanou hru? Nějak mi chybí něco příběhově, co by mi vymětlo mozkovnu ;)
        • Alan Wake, pokud jsi nehrál, by mohlo být to pravé. Jednak je to solidní akce, ale hlavně je to geniálně napsané.
  • Cryengine je láska, cryengine je život!
  • Sr_Lobo
    Držim palec, už se tešim až mi to jako backerovi přistane na stole *14*
  • Grafika pěkná, škoda, že je to Diablovka.
    • naopak, je to dobře. Kvalitních diablovek je jako šafránu - asi jen 4 nebo 5
      • Sr_Lobo
        Jmenuj prosím, dík.
        • Diablo 1, Diablo 2, Titan Quest, Grim Dawn, Sacred, Throne of Darkness.
          Určitě jsou i další, ale ty jsem nehrál (Grim Dawn jsem zatím ještě taky nehrál, ale věřím, že je dobrý)
          • Grim Dawn opravdu doporučuji...
            • Klidně si mě přidej na steamu, ale teprve začínám. Nick *Dethro*
            • solomon.short
              mohli bysme nekdy dat coop, je to opravdu vyborna hra :)

              edit: zadost odeslana, btw. pozdravuj ostravu :)
            • Ja také, dnes jsem to koupil a jsem z toho vážně nadšený :) Na steam je teď 10% sleva.
          • Sr_Lobo
            Ja bych Sacred nahradil Diablem 3 a jinak bych to mel stejny, kazdopadne dik.
        • neni potreba, o tech je vseobecne povedomi
  • moc pěkný *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit