Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chceme SWAT5 a znovuhratelnost
  • Takze vlastne counter-strike v battlefieldovskym podani? Chm... no jako Frostbite engine proste vypada vyborne, I jejich audio je fakt technologicky zvladnuty, ale hrat hru jenom kuli engine, no nevim... U crysis me dalsi dily nepresvetsily, ze se to da takhle pojmout, no uvidime.
  • Docela úsměvná drzost a výsměch pro hráče. Totálně odfláknutý BF4, který ještě teď je plných chyb a už příchází s další "bomba" nadupanou hrou. Navíc mě ještě hodně pobavilo jak jsem kdesi četl vyjádření....nebojte na BF4 nezanevřeme *1* Jestli opět budou lidi nakupovat jak bez myšlenky tak už si opravdu budu připadat jako v katastrofických filmech, že lidstvo je šílené a proto na ně bůh poslal všechny nemoci světa *1*
    • Inquisitor
      Hází hráčům hovna!, oni se v tom rochní a ještě prosí o další.
      • Vrook
        Nikoliv hráčům.. valná většina lidí, co se v těch hovnech rochní, jsou (jak psal dole kočičí hitler) masy, co maj doma nějakou tu konzoli, na kterou si párkrát do roka koupěj ty hry, který k nim prosáknou přes síť reklam. Je to prostě pro lidi, co se o hry nezajímaj, nelezou na herní weby a podobně.. ale prostě se díky obřímu marketingu podobnejch titulů (BF, COD, Watchdogs,..) o nich doslechnou a tak si je koupěj. Tyhle lidi samozřejmě tim, že nemaj přehled (což je smutný, ale nedá se jim to ani moc vyčítat), nemaj ani kvalitativní srovnání s těma hrama, který jsou opravdu vyvíjený primárně pro hráče. Takže se pak nemusej velký společnosti, který tyhle herní blockbustery plivou, ani snažit vyrobit kvalitní hru. Stačí jim tak velkej marketing, aby to prosáklo k těm, o kterejch jsem mluvil..
        • Bohužel to tak je a nám nezbývá než se s tím smířit. Protože na křičící procento je tu 99 procent těch Vrookem popsaných.
          Zkrátka Battlefield je v hajzlu.
          • Jack1947
            Já myslel že s 4tkou (3,1) už byl definitivně v hajzlu.
  • MrSanta
    Kdyby tam konečně byla pořádná SP kampaň, tak proč ne. Nápad jako takový nezní špatně. Uvidíme jak to dopadne.
  • Gamesa nezájem. Ale článek pobavil :)
  • Nerad bych se někoho dotknul, ale kdo si tohle koupí, tak má v hlavě asi solidně vyhoukáno
  • Vegen
    Hezkej kampaňovej trailer a stejně to nakonec bude zase jenom přeskinovaná 4ka bez tanků :D
  • Snažil jsem se vymyslet něco vtipného, ale čím víc o EA přemýšlím, tím víc mi celá situace připadá smutná a především trapná.
    Je to, jako kopání do zdechlého koně, který začíná smrdět.
  • *7* *7*
  • Kdyby radeji udelali hru z 2 Sv.valky jeb.t se policajtama se muzu v Countrovi.Bf uz neni ono.
    • cumpi3
      Mě by se líbilo 1943 na pc a pokračování Battlefield 2...ale buďme rádi, že to nevyjde, ještě by to zprasili...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit