Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • malachi


    ..celkom sranda kukať na vašu debatu..😀..o "najlepších hrách " rokov minulých..v podstate mi to bolo jedno čo tam máte za hry-ani jednu som nehral a ani neplánujem..stačili mi videá a long playe a viem že to nieje nič pre mna .😎..osobne nehrám hry preto že majú vysoké hodnotenia alebo obrovské predaje ale tie ktoré ma niečím zaujmú  -aj ked niektoré vyzerajú z trailerov zaujímavo ba priam až úchvatne..v konečnom dôsledku je výsledok taký..iný ako by som podla traileru čakal...príklad za všetky..assasin..jednotka-parádne hype vyvolala...tak som si počkal na lokalizáciu a kúpil...a ....nedohral.....tuto napr.:

    https://www.youtube.com/watch?v=HMsbMK9Odoc

    -geniálny trailer-hlavne spojenie hudby s obrazom...ktorý môžem vidieť stále dookola a -zimomriavky(husia koža.:)..ale ...hlavný zápor tej hry-série pre mna -moderná doba,ako totálne !...a  malé zmeny výzoru-hlavne brnenia(som fanúšik vizuálnej stránky brnení- zbraní)to ma na rpg zaujíma ešte viac ako príbeh🙂..a hlavne ja som "odchovanec" hotových hier..žiadne pre order-ander-inder verzie tu neboli,ja ked mám za to dať peniaz tak to chcem mať všetko v kope a naraz a bez chýb (minimum)😎 takže nekupujem hned ako sa niečo vydá a potom aby som nadával že tam nič nefunguje-počkám ked bude hra lokalizovaná -opatchovaná-opravená-s dlc..a takto som si vychutnal skvosty ako napr.: série ghotic-masseffect-zaklínač-stalker-metro-deadspace-xcom-fallout-deusex-elder scrolls-diablo1,2(trojka🤮)-baldurs gate - icewindale -doom3 -hlavne zhadzovaný Lords of the fallen(nádherná grafika-brnenia-zbrane..)a mnoho dalších.skvelých hier z rôznych žánrov...a väčšinu spomenutých som hral viackrát a stále som sa pri nich výborne bavil..a bolo a je  mi jedno čo komu na nich vadí -pre mna to boli  sú a budú tieto hry roka-desaťročia-storočia..😀a som úprimne rád že nepatrím k tým čo ked vidia že nejaká hra má 1M predaných kopií tak si ju musím kúpiť lebo to majú aj ostatný aby som nebol iný..a potichu doma potom nadávať že čo to je za .íčovina..😀-a nevravte že taký niesú- sú..a sú ich miliony😛..tak..ja by som Vám k tomu zatál len tolko :)...a za cca rok sa teším na cyberpunk2077..až sa k nemu dostanem...tak točte dalej -nech je sranda tá je treba v tomto covide.:)

  • Jarisko84

    Pavel sa mi paci cim dalej viac... neboji sa povedat nazor aj ked vie ze ostatny nebudu suhlasit...

  • 0011

    Výraz Mr. Resetti přesně vyjadřuje moje pocity ohledně výsledné tabulky. A "nutnost" mít vyplněné všechny položky mi přijde uhozená, ještě že Alžběta neučí na nějaké škole, bylo by mi líto chudáka co by dostal pětku jenom proto, že je v tabulce volný řádek 😂

  • vonTossis

    Alžbětu mám z redakce "skoro" nejradši. Ale když jsem slyšel ve videu "nepřesuneme Portal 2 do nic moc", potvrdilo se mi, že není hráčka. 😛

    A Death Stranding před Zeldou je taky dobrý úlet, ale tak co, je to jenom sranda. :-)

  • tuco

    Death Stranding

    Sarka: Ja chci slyset Pavlovy argumenty.

    Pavel: <argumenty>

    Chvile nechapavaho ticha.

    Pavel: Priste neprjidu!

    lol

    Ruznoroda particka. Jak naznal Vasek, debata rekne vic o vas.  A to vas bylo 5. OW presne, hrusky s jabkama, jak to srovnat treba s Journey? To je peklo. 

    btw Pretentious je Justice League Snyder's cut, change my mind.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit