Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Tak vždycky se najde někdo, kdo tvrdí, že se mu něco nelíbí.

    Ať už je to dáno trollováním a nebo je to seriózní názor, tak v historii ještě nebyla ani jedna hra, film nebo hudba, které by se líbili úplně každému (100%).


    Statisticky vzato, když se nějaká hra líbí aspoň 90% lidem, tak je to fakt vynikající hra.

  • ravux

    Logika maleho ditete, ktere porovnava auta podle toho, kolik maji "na tachaci".

  • Derp_1337

    V top případě jsem špatně pochopil tvůj matoucí příspěvek. Pokud bylo podle tebe všechno ok a nelíbilo se ti, že mu "kvůli tomu uteče hromada her", tak proč jsi mu nabízel "lepší" variantu, jak kupovat grafiku?

  • Derp_1337

    "A ty hry kde to poznáš okem při hraní, ty spočítáš na prstech jedné ruky"

    To, že máš špatný zrak a nevidíš rozdíl, neznamená, že ten špatný zrak musí mít všichni.

    A jak tady Nikz napsal. I stabilní 30fps framerate je obrovský rozdíl oproti framerate, který se v náročných scénách neustále propadá.

  • Johnny

    Detroit a The last of Us mě teda vubec nebavilo....

  • Johnny

    Máš ho viď :)

  • Johnny

    jednoduše.

    PS4 lepší než Xbox One

    Xbox One X lepší než PS4 Pro

  • a po celou životnost konzole máš filmový zážitek 25 fps😉

  • Jen takovy mensi seznam her, ano, rozdil v grafice je casto maly, ale nejvetsi rozdily byvaji ve stabilite frameratu, kde zakladni ps4 dropuje v kazde druhe hre, zatimco pro drzi. Tohle ja velmi ocenim, protoze hraji na 1080p monitoru a ten supersampling treba u takove hry jako Uncharted 4 dela taktez divy.

    https://www.resetera.com/threads/all-games-with-ps4-pro-enhancements.3101/

  • To je odpově´´d na mě? Nebo překlik do špatného vlákna, kde někomu něco vadilo?

  • Hodně jich fakt není. A ty kde to poznáš okem při hraní (a ne jen po nazoomování srovnávacích screenshotů na digital foundry), ty spočítáš na prstech jedné ruky dělníka s cirkulárkou.

    Když koupíš PS4Pro a zpaneš nějakou náhodou hru, tak si fakt neřekneš "jé to vypadá hned líp"

  • ucho

    souhlas, mel jsem celkem dlouho klasickou PS4, presel jsem na Pro, a rozdil nevidim prakticky zadny. ono ani u tech srovnavacich videi na  youtube neni videt zadny rozdil (ale tam zkoumat grafiku nema moc smysl) a kdyby se udelal slepy test, potvrdilo by se to.

  • Co Bethesda. Ale Arkane s jejich Prey nebo Cyan a jejich Obduction, které je kvůli loadingům víceméně nehratelné, protože v pozdějích fázích hry berou loadingy víc než gameplay.

  • Loading je delší jen při spuštění hry (což ti díky rest módu konzole stačí udělat jednou). Pak jsou v pohodě a je jich málo, takže no problem.

  • na druhou stranu, po prvním načtení máš už celý svět a interiéry bez loadingu, Bethesda se má co učit 

  • Derp_1337

    To není žádné pravidlo. Ne každá 4K televize má HDR.

  • Derp_1337

    Proč ti vadí, že si někdo kupuje grafiku co 3 roky za 10k?
    Jestli na to člověk má prachy, tak ať si klidně kupuje grafiku za 20k.

  • Derp_1337

    Trololol


    Rozdíl samozřejmě jde dost dobře poznat i na klasické FullHD televizi. Hodně her na PS4 Pro a nebo Xbox One X načte detailnější textury, lepší antialiasing, ostřejší obraz a nebo zvládnou 60fps.

  • BohumilCisar

    Ale jo, stačí když tam nebude ten šílený imput lag a modeří udělají pohotovější pohyb kamery :-)

  • twicer

    První načítání je horší, pak už je to klasika jak u jiných her. Myslím že GTA na tom bylo znatelně hůře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit