Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • morik
    Mám to ale štěstí, že jsem se tak rychle probral z kómatu zapříčiněného holotropním dýcháním, neboť u diskuse o lokalizaci dalšího AC nesmím chybět. A ať si kdo chce co chce říká, ať si mamka slzy utírá, já chci pravěk. Starobylý Ezio Auditora da Jeskyně na kopci, který zabíjí mamuty, za pomocí skrytého klacku, vraždí strážce sousedního, nepřátelského kmene vrhacími kameny a po vyšplhání na brontosauří hlavu se rozhlíží po okolí, jež je doprovázené vřísknutím pterodaktyla. Aktualizací mapy objeví skrytou lokaci plnou skákaček, na jejímž konci se nachází jeden z pěti dílů skládanky, který společně s dalšími pěti kusy odemkne nejlepší brnění ve hře, vyrobené z hlíny a kamene, a za pomocí tohoto brnění zničí hlavního bosse hry, templářského tyranosaura.
    • Ja radsi realnou historii nez tyhle smysleny nesmysly! :D
      • RakeW
        Takže sérii AC asi nehraješ...
        • Chces mi snad namluvit ze AC neni historicky presna hra?
          • morik
            hehe samozřejmě že není
            • Pche to tak... co mi nakecate priste? Ze darky nenosti jezisek a americky wrestling je nahrany?
        • ale neříkejte to Alešovi, pro něj je to učebnice historie:D
    • Pán je kreacionista ? *15*
    • Alex81
      A nové zbraně by mu vyráběl Kopčem.
    • Malleth
      Tak to by mělo šťávu....to bych si snad i koupil XD
    • Hairy_Ass
      "za pomocí skrytého klacku" - *1* *1* 1+
  • Legoland
  • Londýn 19tého století.Noir atmosféra lovení Jacka rozparovače apod. prostě *14*
    • Přesně, na to je celá Asie krátká :-)
  • Odulin
    Mariánský příkop. *6*
  • Predstavte si tu druhou svetovou jak se hrdinny asasin Max Otto von Stierlitz priplizi k Hitlerovi a piiiich do zad skrytou cepeli! :D
    • bobsh
      sám si trolejbus, pomyslel si autobus s tykadly
    • smejki
      Ten den bude Stierlitz prozraní blíž, než kdy předtím *15*
  • smejki
    Sibiř! Takové lození po zmeljankách by byl záhul!
  • Já bych tam chtěl kanceláře Ubisoftu, v momentu kdy rozhodovali o DRM nebo zrušení her na PC. :)
  • Jednoznačně Egypt!!Ale Japonsko by taky nemuselo být k zahození:-)
  • Britanie nebo Rusko. Nebal bych se ani Japonska ci Ciny. Naopak bych se obesel bez Recka, Egypta i Ameriky... No ale nejradsi bych se mrknul pochopitelne do Prahy.
  • Phillios191
    Jednoznačně Praha :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit