Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • honcka

    Díky za info. :)

  • On starý WoD skončil v roce 2004 (V podstatě už první Bloodlines byly taková předzvěst) a potom přišel Whitewolf s Chronicles of Darkness, které jsou zase trochu jiné. Ale pak někdy v roce 2010 přišli s návratem ke klasice (nevím asi se Gehena/Apokalypsa/... nestala), tak doufám, že to bude v tomhle staronovém systému.

  • species

    Ja bohuzel mluvim jen anglicky a cesky, takze z tohohle pravadneho, mrtveho jazyka mi to prelozil google prekladac.


    Nn clanek jsem necetl, neumim cist a koukam jen na cistelny hodnoceni(ktery zde nebylo), nicmene ano lootboxy a BR mod jsou dneska v mode, tudiz by me to neprekvapilo ani zde.


    JInak nic ve zlem a posilam pozdravy za Ural.

  • misho8723

    O čom to preboha plácaš? Aké lootboxy a BR mód? Si vlastne aj čítal článok či čo je vlastne s tebou?

  • misho8723

    Prvý Bloodlines nebol od Obsidian, ale od Troika games, ktoré sa krátko po vydaní hry rozpadlo

  • honcka

    Částečně máš pravu, Toreadoři jsou požitkáři a Malkaviani magoři :D

  • honcka

    Paradox vlastní Whitewolf, nevidím důvod, proč by to mělo být jinak

  • Spíš k Malkavianům ne :D

  • FansLunacy

    Do dneška poslouchám na youtube The Deb of Night... Nemůžu si pomoct, ale to rádio mi dokonale nostalgicky připomíná atmosféru a vtip celé hry. 

  • LiarForHire

    Myslím, že zatím u ledu. Vyskoušejí to na téhle kultovní značce a pokud to bude úspěch, tak vydají Werewolfa jako spin-off.

  • Hlavně mě těší ten nápis Masquerade. Snad to znamená , že se to bude odehrávat v klasickém WoD.

  • honcka

    Paradox rýžuje na DLC, žádnou hru s lootboxama neměl

  • No, mě by zajímalo, jak to vypadá s Werewolf, protože to bylo oznámeno mnohem dříve.

  • skaven

    zase, prvy Bloodline bol od Obsidian, a meno hru nerobi, je potrebne pockat, co sa z toho vyvrbi


  • Vás to ještě baví? Já je mám moc rád, ale pořád dokola to nejde.

  • Derp_1337

    Ale lootboxy a mikrotransakce P2W jsou teď "moderní" a děsně cool!

  • Teda uppřímně mi tahle novinka vykouzlila úsměv na tváři....:D KONEČNĚ!!... Stačilo jenom nějakejch 15 let čekání a je to tu.... Nevim sice proč si všichni stežujou na VTMB, hrál sem to v angličtině a jasně, ta hra měla bugy a nebylo jich málo, ale to mělo v tý době dost her... Za mě to byl stejně nejlepší herní upíří počin co kdy vyšel a pokud si VTMB2 zachová atmosféru + dnešní grafika, tak to bude úžasný.... Vůbec nechápu proč se netvoří víc her s upíří tématikou...:-/

  • Lima

    Byl potřeba dvojí patch, to jo, ale mody opravdu ne, ty jsem k dohrání nepotřeboval. Čeština byla samozřejmě asi 2 roky po vydání.

  • species

    kde si vzal cestinu HNED jak to vyslo?


    Navic opravdu ne, je znamo ze to neslo ani dohrat po vydani, nemluve o spouste bugu.

  • Lima

    Blbost. U mně v pohodě hratelné, bez modů a navrch s češtinou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit