Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak za první Velký bundle roku 2015 bych to rozhodně neoznačil .... Prodávají mi tu zas a znova hry , které jsem, si už několikrát koupil ... Speed run a charita ? - who cares ?
    • Je fakt, že bundly nejsou zrovna moc kreativní, ale zase za tu cenu, co by si taky chtěl, že?
  • Cosi
    Tak na ten twitch se má cenu dívat už jen z toho důvodu, abyste viděli tu přípravu. Každý ultimátní speedrunner (nerd, co poslední roky hrál dokola jednu a tu samou hru) si zapojuje, kalibruje a nastavuje vlastní klávesnici a myš, jako by to byl svatý grál. Pak šup a za dvacet minut je hotovo.
    • Ale pockejme si, az se k tomu vyjadri odbornik pres packy a odpurce pc Hnisavec. Ten ti rekne, ze ten samy speedrun by zdolal i na gamepadu.
      • Milé děti, PC s klávesnicí jsem si pořídil v devadesátých letech, tedy po x letech strávených s konzolí s gamepadem, a s gumákem s joystickem.
        Kdybyste studovali trochu historii, zjistili byste, že jsme hráli duka a dooma výhradně na klávesnici, myš byla tehdy takřka nepoužitelná. PageUP apod. se používalo na vertikální míření. A to byste se divili, kolik lidí kvičelo, když se přecházelo a WSAD a myš, co že je to za debilní novoty, které se nikdy neuchytí.
        Ani si neumím představit to pindání, které by tady kvůli tomu bylo, být to teď.
        • Já jsem první Unreal Tournament hrál na šipkách, ale to byla nenáročná hra bez potřeby tuny kláves na jakoukoli akci. Dopředu, dozadu, levá, pravá, skok a střelba a užil jsem si hodin zábavy :)
          • první Unreal Tournament byla nenáročná hra ...... Moje sestava z roku 99 by si troufla s tebou nesouhlasit ;)
        • jojo taky na to ještě teď občas vzpomínám :D
      • del0
        Myslím, že pan Hnis by spíš plácnul něco na způsob, že gamepad není stavěný pro hry se zastaralou hratelností.
        • Ne dik mam i realny zivot...taketo hovadiny su len pre zaprdenych dobakovych PC panicov z for...no offence
          • To bych chtel videt ten realnej zivot pri tom mnozstve hoven, cos tady poslední dobou popsal *7* Spis bych rekl, ze z real zivota mas daky komplex...
          • vlastik.plaminek
            offense, když už si chceš hrát na chytrého
            • retarde, ty koukám si strašně chytrej
            • vlastik.plaminek
              Fakt? Tak v tom případě dík za rozšíření znalostí. A teď si prosím vyliž.
            • Ked uz chces byt mudry hlupacik tak vedz ze oba tvary su gramaticky spravne...rofl.
      • A za poloviční čas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit