Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musim priznat ze je to ceske kyberpunkove rpg bez cestiny.) Robili to cesi v cechach.. Ceska je na tom akurat vychcanost. no comment. Domaci trh ich nezaujima ani fanusik ci priaznivec. Dodatocne si tu cestinu mozete strcit viete kam.. Takze ked je podla vyrobcu cesky trh nezaujimavy a nase prachy im netreba, stiahol som to zadarmo. -20 euro pre vyrobcu (ceskeho)
    (
  • Ceske bez cestiny. Vraj ich domaci trh nezaujima.. nekupujeme tak ceska je na tom akurat vychcanost.. dodatocne si cz mozete strcit.. ked nekupujeme ok.. stiahol som zadara ked im netreba slovenskych 20 euro.. ze ceske kyberpunkove rpg sa nedaj vysmiať vole
  • Dělat to poláci .... safra jak já se těším na Cyberpunk 2077 .
    No ne že by mi zrovna metrovania styl vadil ; chraň cthulhu ! ; ale vizuál .... noooo .
    • celoush
      Jakej vizuál zas?
  • Musim přiznat, že mě ta hra začíná docela zajímat. 2D kyberpunkový plošinovkový rpgčko, evidentně se slušnym důrazem na dialogy? Sem s tim. Jo mimochodem, jsem tady jedinej, komu připadá naprosto skandální, že různý daně a poplatky sežraly vývojářům půlku vybranejch peněz?
    • Skandalne? Vitaj vo svete danovych poplatkov :) Podobne to mas pri kazdom prijme, ci uz z pohladu firmy alebo z pohladu zamestnanca. Takze ja by som skorej povedal, ze je to smutne.
      • Uznávám, skandální bylo špatně zvolený slovo. Správnej výraz je perverzní. A rozhodně se to netýká jenom her.
  • firebug
    Díky za rozhovor a vlastně i za celkově aktivnější přístup v roce 2014 na games.cz. Zajímaví hosté ve studiu, vaše "games-playe-je", speciály s Oculusem či s Broken Age. Fakt jde vidět, že se snažíte!
    Na Dexe se dost těším a držím palce, ať to s ním dobře dopadne.
  • prudislav
    Zajímavý info - nebyly by i anglický titulky?
  • Keyz
    Škoda, že to bud venku za dlouho. Asi nemají prachy na další zaměstnance aby to bylo v létě.
  • Rozhovor me prijemne prekvapil. Puvodne me u Dexe trochu odrazovala grafika, ale po tomhle interview mu dam asi sanci.
  • Mart9
    No vidíte. Grafiku to nemá světovou, ale nikdo ji nemůže kritizovat, protože tam je vidět péče, snaha a ke hře se docela hodí. Na rozdíl od her, které mají odfláknutou pixel-artovou grafiku, protože někdo nebyl schopen udělat lepší. To je ten rozdíl mezi nezávislými vývojáři a nezávislými amatéry.
    • davidBray
      prosím o nastolení krutovlády a zabanování tohodle ufňukance. Jsi horší než děti ve školce, nebo se ti jen zaseklo cédéčko a tak se pořád dokola opakuješ? Vymysli si už něco novýho.
      • Mart9
        V tom příspěvku je tolik nenávisti, až mě to shodilo ze židle. Přitom jsem se tím právě snažil říct, že nepotřebuju mít super grafiku, abych ji dokázal ocenit.
    • firebug
      Zdaleka nepatřím mezi zastánce pixel artu, ale určitě bych neházel všechny vývojáře využívající tuto formu grafického zpracování do jednoho pytle. Vytvořit kvalitní pixel art dá dost práce nehledě na to, že existují případy, kdy autoři nejdříve vytvoří klasicky kreslenou grafiku, kterou do pixel artu pracně konvertují, protože jim přijde pro jejich hru vhodnější a třeba se doplňuje s atmosférou jejich dílka.
      Je fakt, že poslední dobou je pixel artu všude kolem možná až moc ale pixel art neznamená, že vývojář (nebo grafik) je netalentovaný a na nic jiného by se nezmohl...
    • kickasl
      "ale nikdo ji nemůže kritizovat"
      On se nekdo najde.
    • taky by se tak dali rozdělit redaktoři, ale zase bych dostal ban *7*
      • kulhy_parici_spici
        Nechceš těm se špatným vkusem rovnou dávat žlutý hvězdy? Aby, až dojde na purifikaci k jednotné vizuální stylizaci, usnadnili práci popravčím?
  • kulhy_parici_spici
    Vývojářská scéna jede a Games jede s ní. Paráda, taky dík. :)
    • No já nevím. Podívám li se na rozporuplné recenze a reklamu na 4story (chápu že peníze se hodí, ale očekával bych že když je to herní web, tak tu budou reklamy na hryk teré si to zaslouží), doufám že ta herní jede trochu jiným směrem.
      • Nj, někdo ti nabídne prachy za to, že tu uveřejníš článek a ty odmítneš jen proto, že prezentovaná hra není podle tebe dobrá...vážně?
        • Vím že prachy jsou prachy, ale vždyť to jakoby na dveřích 4hvězdičkové restaurace vysel plakát McDonaldu...
          • Ne, to opravdu není. McDonald a lepší restaurace dělají obě to samý. Sice každej jinak, ale v obou těch místech vaří jídlo, který se ti pak snaží prodat. Naproti tomu redakce games na žádnym MMO ani jiný hře nepracuje (aspoň pokud vim). Takže je to úplně normální reklama, jako když, dejme tomu, běží v televizi upoutávky na kinopremiéry. Dokud je to zřetelně označený a netváří se to jako regulérní článek, nelze proti tomu mít námitek. Jo a 4S jsem nehrál, ale i kdyby to byla nejhorší hra od Benešova po Betelgeuse, na principu to nic nemění.
          • kickasl
            Dokud je u toho jasne napsany, ze jde o reklamu a ne o normalni clanek propagujici 4s, tak ja jsem spokojeny.
            • http://games.tiscali.cz/pr/4story-vyzkousejte-zdarma-zabavne-fantasy-mmo-65523
          • Jako takhle, chápu Tvůj postoj, 4s je s*ačka, ale jak jsi správně napsal, prachy jsou prachy. Navíc, nikdo Tě nenutí číst ať už ten pomyslný plakát mekáče, tak i tu reklamu...jednoduše přeskočíš.
            Ono taky z čeho jinýho tady maj chlapci žít? Do donatu moc lidí nepřispívá (na provoz serverů a vyžití pro několik lidí to fakt není), takže reklamy jsou jasná volba...
      • kulhy_parici_spici
        Tyhle aféry každého jenom otravují.

        Reklamy tu byly, jsou a v úměrném množství s aktivitou Games budou. Rozporuplné recenze? Co to asi jako znamená – každý pes, jiná ves.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit