Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neprodali na konzole takovy mnozstvi jak si predsevzali - tak to chteji dohnat konverzi na pc.. RDR bych taky bral... uvidime..
  • Leonidasss
    Yeaaaaaaaaaaaah.....
  • SA-reg
    MY BODY WASN'T READY!

    Tak toto je prostě super. Jenom lituju ty, co neumí dobře anglicky, protože jak známe Rockstar, tak čeština nebude.
    • Myslim že pro hru jako Noir vznikne náka neofic. čeština.
      • Za co mám mínus?:D
        • SA-reg
          Ale, tady některým přijde i neofic čeština jako pirátství... a nebo někteří chtějí ukázat nadřazenost anglicky mluvících.
    • sprostucke deturence maju aspon motivaciu sa ucit.
  • jako těšim se na to ale stejně jako většina tady bych dal přednost RDR, nechapu proc PC konverzi neudelali :(
    • zx_spektrum
      Já bych tipoval, že by v tom mohla hrát roli myšlenka, že westerny maj rádi jen v americe. Je to sice blbost, ale ne nepravděpodobná.
      • Ono to spíš bude ovládáním. Gamepad to zvládne, ale s myší a klávesnicí to nejde. Bys musel celý předělat.
        • zx_spektrum
          Vždyť by to byla předělávka ala GTA, tlačítek je k dispozici dost :)
  • osobne by som viac uvital RDR-
    toto je dost sklamanie co som videl.
    zjednodusene jak sa len da aby to vedelo aj sproste 13 rocne decko prejst.
    • čo som pochopil tak je to všetko o nastaveniach , pokiaľ si zapneš všetky nápovedy a úroveň obtiažnosti " pre cvičené orangutany " tak potom to asi sklamanie bude *4*
      • To by si to musel nejřív zahrát, aby věděl
    • moje řeč
      • to ze maju tie animacie ksichotv je pekne ale...
        tie herecke vykony su tak prehnane a preafektovane ze je to za trapne... proste mame tuto novu technologiu tak prehanajte! gestikulujte!
        najtrapnejsie je ked akoze niekto klame. proste ked niekto povie hercovi aby sa tvaril ze klame tak je proste uplne trapne videt ze klame.

        navyse vraj tam vobec nezalezi na tom co hrac robi a pokazde sa ten pripad v podstate vyriesi sam.

        vrchol vsetkeho je ze ked niekde nieco je gamepad zacne vybrovat a staci stalic X a detektiv najde stopu ktory by si hrac nevsimol. lebo co ak to 12 rocny johny a andy nebude vedet prejst... to sa nemoze stat!!!!
        • Přesně tak. Od R* jedině RDR nebo GTA. RDR je ale pecka, kterou by si každej měl zahrát. L. A. Noire je tak osmičková hra, která není moc zábavná.
        • ano až na to že to ''vibrování'' se dá vypnout...
          a prosimtě jak by si měl jinak poznat že lžou ...
          • dedukcia, rozum, dokazy, diera vo vypovedi ? aha to by bolo asi moc tazke, tak radsej nech je to zrejme hned zeano
            • ano a podle toho to funguje ty ho nemůžeš obvinit ze lži pokud nemáš nějaké důkazy proti jeho tvrzení ....zahraj si to a pak mluv
  • "PC verze bude rovněž podporovat 3D zobrazení"
    Konečně, to konzolové 2.5D zobrazení se nikomu z nás oldschool hráčů nelíbí.
    • Ty by jsi nepoznal 3D ani kdyby tě koplo do zadku.
  • BoB.2
    *8* mě spíš překvapilo že se Red Dead Redemption nebude konat na PC, a ja na to čekám *11*
    • zx_spektrum
      Tak já na to sice nečekám, ale kdyby bylo, určitě bych do toho šel. Po víc než roce od vydání to ale asi můžem odepsat.
  • zx_spektrum
    OK tak tohle je od anti-PC Rockstaru docela nečekané...
  • L.A. Noire je stejně nuda. RDR je pravá pecka a tu nikdy nedostanete!!! :DDD
    • Jak se vám líbí zadarmo updaty pro Team Fortress 2 a Left 4 dead?

      Jak se vám líbí zadarmo multiplayer?
      Jak se vám líbí mody?



      There you go eat it douchebag

      Jo a já mam taky tady konzoly takže : YOUR ARGUMENT IS F!CKING INVALID!
    • Pete.palis
      Číst ten tvůj koment byla ještě větší nuda *1*
      • Jen počkej, si na mě v listopadu vzpomeneš, až v půlce případu usneš.
        • Nevzpomene, jemu se nebude zahřejvat bedna.
    • Zato ty bys měl dostat přes hubu ty vejtaho. Ale je mi Vás konzolistů vlastně líto... nikdy neuvidíte hry v takový grafice jako mi PCčkáři, tudíž zůstávam v klidu.
      • odkdy je grafika před hratelností?
        • Od tý doby, co na PC přestaly vycházet dobrý hry? Takže tak 5 let určitě :D
          • ne odkdy je grafika před hratelností v očích hráče ne vývojářů
            • RavenHolm
              re Visas: V tom máš naprostou pravdu.
            • tak od té doby co sem přišla genrace hráčů co nezačínala na 486 nebo na ps1 :D ale na ps 2 a poměrně na nadupanech.Prostě maj v myslích už vyšší grafickej standart než lidi co pařili bombermana,prince z persie,dunu 2000,arkonoid či tetris a mnoho dalších super her .....(teda si to aspon myslím *5* )
      • RavenHolm
        Tak to zase prrrr. Mám high-end PC poboku s Xbox360 a dost her se mi na xku líbí víc než na PC (čistě po technické stránce).
      • Bys rychle utek, chlapečku. Jakou grafiku má na PC RDR nebo Halo Reach? Určitě skvělou, tak můžeš vyprávět, poslouchám.
        • Ten Starctaft 2 vypadá na konzolích trošku hůř, no. A WoWo se tam taky moc dobře nehraje.
        • Lepší než na konzolích pičusi. *1*
  • Asi jsem jeden z mála ale já z PC verzí GTA IV neměl sebemenší problém,samozřejmě vlastním originálku
    • Taktiež som nemal s GTA IV najmenší problém, dokonca mi to šlapalo na mojej low end zostave (C2D E6750, 2GB RAM, 8800GT 512) stabilných 25-30fps pri 1680x1050 a medium/high detailoch.
    • Taky patřím mezi lidi, kteří neměli s GTA4 ani s Episodes From LC žádný problém. Že by štěstí? Možná dobře vybraná a vyladěná PC sestava *3*
    • ty nejsi pravy d-fens
    • Tak to jsi byl ten šťastnější, já to říct teda nemůžu *3* Tohle už si snad ohlídají.
    • To bude tou originálkou. I recenzenti říkali, že jim to šlape jak po másle :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit