Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím, musím říct, že tato hra s Larou Croft je docela příjemná změna. Hratelností příjemná, a při kooperaci dvou hráčů ještě zábavnější:) Dohrál jsem tuto hru s přítelkyní až do konce a to nemá akční hry ráda:) Chci se zeptat, jestli někdo nevíte o podobné kooperativní hře(jeden na klávesnici druhý na gamepadu)? Kromě serií her ze světa LEGO :)
  • Nevíte jestli jde ta kooperace pro dva hráče hrát na jednom pc?Jakože by jeden měl klávesnici a druhý joystick.
    • janchor
      Nejde jinak, než takhle.
  • Piggsy
    Souhlasím, recenze je krátká, informací málo a ještě k tomu nudně napsaná..
  • Jo příjemná změna *5*
  • výborná hra, mňa už nebavia tie stupidne strieľačky, všetky sú na jedno kopyto a teraz prišla konečne hra pre mňa !
  • pro mě je tahle hra překvapení roku, už jen kvuli super coopu kdyz mate 2 xbox controllery a velkou telku tak to je fantastickej zážitek.
    • No pro mě to je taky překvapení roku a to jsem ještě nezkoušel co-op *4*
  • OF: Díky za nový web. Chvíli mi trvalo si na něj zvyknout. Ještě mi tady chybí možnost ohodnotit hru, plánujete něco takového.
    Jinak recenze se mi líbí, jak psal DudeCZ je krátká, výstižná. Nemusím se 15min prokousávat textem. Delší recenze bych asi nechal pro nějaké AAA bomby (Diablo III atd.)
    • sleepless
      Ctenarske hodnoceni her je v planu/v priprave :)
  • Zdravicko pratele, jen jsem chtel zase jednou prispet do diskuze. Musim rict, ze recenze je skvela. Je ponekud strucnejsi, ale vystizna a ma profesionalni styl, coz jako smer do budoucna noveho ticali jen schvaluji. Moc jsme si zvykli na sablonovite recenze, typu sitsknout ctrl+f - vyhledat heslo grafika, zvuk ... a precits si odstavec, ktery nas zajimal a konec. Takove fakticke recenze sice obsahuji tunu informaci, jsou ale nudne a casto se zde projevuje slohovy neumetel autora. Takze jeste jednou, skvela recenze...pokracujte takhle dal. Co se tyce samotne hry. LC GoL vznikla puvodne jako arcade titul pro xbox live a ps network, tzn. hra za drobny peniz stazitelna ze site, takze nevim proc tady nekdo ocekval plnohodnotny AAA titul a stezuji si na delku, grafiku a ja nevim co. Neni to budget --- je to ARCADE, to jaksi vymezuje kvality hry do jine oblasti. Jinak hra velice slusna, co do hratelnosti i technickeho zpracovani. Velmi zabavna a urcite o tridu ci dve lepsi nez trojackovi predchudci. Howgh
    • Souhlasím s Tebou a především s poslední větou Tvého příspěvku!!!
  • Taky offtopic, nevim kam to psát, box "jak hodnotíme" má špatně nastavenou šířku a tím pádem zbytečný vertikální scrollbar.
    Recenze dobrá, i když asi ne vyčerpávající. Zase hráči zbytečně neprozrazuje věci předem .)
  • Nevím, co se vám nezdá. Stručně, jasně a přesto i s nenuceným vtipem. Co víc byste o té hře chtěli napsat, aniž byste zkazili hráčům překvapení a objevování, na kterém tahle poněkud kratší hra docela staví?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit