Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Čeká vás čtrnáct úrovní"
    "úrovně zamořené nepřáteli několika podob"
    "arzenál začíná univerzálním kopím"
    "Vedle nich má navíc Lara po ruce dálkově odpalované bomby"
    "nádherně vyvedené, v pralesní vegetaci nebo lávě utopené chrámy"
    "Vystřelovací lano využíváte ve hře jednoho hráče spíš sporadicky"
    "štít, kterým vykrývá útoky – to se osvědčí především proti pastím, vystřelujícím šípy"
    "Spolupráce dvou hráčů zábavu spolehlivě násobí"
    "nepřátelé mají tendenci kousnout se na místě"
    Mate pravdu, o hre jsme se z recenze nic nedozvedeli. Prosime doplnit! To bude nejake scifi strategie, ze?
  • pro mě je tahle hra překvapení roku, už jen kvuli super coopu kdyz mate 2 xbox controllery a velkou telku tak to je fantastickej zážitek.
    • No pro mě to je taky překvapení roku a to jsem ještě nezkoušel co-op *4*
  • výborná hra, mňa už nebavia tie stupidne strieľačky, všetky sú na jedno kopyto a teraz prišla konečne hra pre mňa !
  • Taky offtopic, nevim kam to psát, box "jak hodnotíme" má špatně nastavenou šířku a tím pádem zbytečný vertikální scrollbar.
    Recenze dobrá, i když asi ne vyčerpávající. Zase hráči zbytečně neprozrazuje věci předem .)
  • Piggsy
    Souhlasím, recenze je krátká, informací málo a ještě k tomu nudně napsaná..
  • nezlobte se, ale tohle je recenze? vzdyt tam o hre neni moc napsano, opravdu jsem se toho nic moc nedozvedel ... *10*
    • Když si tak chytrej tak si to napiš sám. Ty vole takový lidi mam nejraději.
      • A já mám zas nejraději takové chytráky jako jsi ty. To snad nesmí nikdo nic kritizovat? Za argumenty typu "když se ti to nelíbí, tak si to udělej sám" bych dával facky. A navíc má pravdu, tahle "recenze" stojí za hovno. Rukopis Levelu, odkud sem přešla spousta lidí, je prostě vidět.
        • Teď jsem si uvědomil že je to pravda. Sorry za moje chování. Ta recenze stojí za hovno. *1* *1* *1* *1*
      • Vzdyt ma pravdu, tomhle neni recenze ale naky mini preview... o hre jsem se nedozvedel skoro nic. Jestli se novy TG bude ubirat tihle smerem tak potes noha *7*
    • A číst umíš? *1* *1*
  • sorry za offtopic. To vazne tiscali.games odignorovali Civilization 5?
    • sleepless
      Recenze Civ 5 vyjde zacatkem tydne, do budoucna budeme v tomhle ohledu mnohem vice aktualni, kdyz prechodovou fazi mame jiz za sebou. Diky
  • Nevím, co se vám nezdá. Stručně, jasně a přesto i s nenuceným vtipem. Co víc byste o té hře chtěli napsat, aniž byste zkazili hráčům překvapení a objevování, na kterém tahle poněkud kratší hra docela staví?
  • Zdravicko pratele, jen jsem chtel zase jednou prispet do diskuze. Musim rict, ze recenze je skvela. Je ponekud strucnejsi, ale vystizna a ma profesionalni styl, coz jako smer do budoucna noveho ticali jen schvaluji. Moc jsme si zvykli na sablonovite recenze, typu sitsknout ctrl+f - vyhledat heslo grafika, zvuk ... a precits si odstavec, ktery nas zajimal a konec. Takove fakticke recenze sice obsahuji tunu informaci, jsou ale nudne a casto se zde projevuje slohovy neumetel autora. Takze jeste jednou, skvela recenze...pokracujte takhle dal. Co se tyce samotne hry. LC GoL vznikla puvodne jako arcade titul pro xbox live a ps network, tzn. hra za drobny peniz stazitelna ze site, takze nevim proc tady nekdo ocekval plnohodnotny AAA titul a stezuji si na delku, grafiku a ja nevim co. Neni to budget --- je to ARCADE, to jaksi vymezuje kvality hry do jine oblasti. Jinak hra velice slusna, co do hratelnosti i technickeho zpracovani. Velmi zabavna a urcite o tridu ci dve lepsi nez trojackovi predchudci. Howgh
    • Souhlasím s Tebou a především s poslední větou Tvého příspěvku!!!
  • Nevíte jestli jde ta kooperace pro dva hráče hrát na jednom pc?Jakože by jeden měl klávesnici a druhý joystick.
    • janchor
      Nejde jinak, než takhle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit