Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Říkám si, proč to nedělal Crystal Dynamics, a tak nějak logicky mi dosedlo, že vytvořili systém na kterém hra běží, a teď ho poslali do Eidos Montreal studia, které vytvoří na stejném modelu další hru. Crystaláci dělají na The Avengers projektu, takže tohle pokračování šlo na vedlejší kolej. Už vidím to podzemí s pyramidou slunce totéž co Kitěž v Rise of TR. Už vidím ty huby s otevřeným prostranctvím a sbíráním všech těch surovin, hrobky, lov. Ok bude to v jungli, což je dobře, Sibiř mě moc nebrala ale nevím, zdali to přinese něco skutečně nového. Úrčitě to beru pro příběh, ale co se hraní týče, mám obavu že tam bude vše co ve hře nechceme a vše co nás v Rise nudilo a otravovalo. Doufám tedy, že se Lara nebude opět učit tichý seskok, úskok se zapíchnutím, prošpikování nepřátele samopalem, brokádou, pistolí a lukem jako dorážka. Co jsem viděl hry od Eidos Montrealu, mají celkem slabé animace. Tak jsem fakt zvědav, jestli nás krom lokace s něčím překvapí. Jsem za dalšího Tomb Raidera rád ale trochu jak se to na fórech probírá, mám obavy, že to bude jedno a totéž. Snad tedy alespoň méně rambo akce a více hrobek, to je moje nejvěší přání.
  • Mezoamerické civilizace nejsou provařené? *7*
  • SalemCZ
    Jacku kolik ti vlastně je?
  • jamar28
    Pokud srovnává Tomb Raider a Rise of the Tomb Raider, tak má ale vcelku pravdu. Tam kromě kulis taky nebyl mezi těmi hrami žádný velký rozdíl. Já teda nechci, aby se z toho stal další Far Cry aneb, tedy neinovativní a stále se kopírující hra, která jenom mění zasazení.
  • Rise of tr nebylo spatne jen bych chtel aby tam pridali i poradne hadanky :(
  • Reskin.. :-D , ty uz to nehul
  • Jack1947
    Pochybuji že to lze pujčit někomu své myšlení ? i kdyby to šlo asi bych ti ho pujčit nechtěl možná bych si ale vytvořil kopii a tu bych ti možná ale jen možná pujčil.

    Věk mám v profilu stále ale, ne opravdu ho nebudu jinak dokazovat to že někdo nevěří není můj problém.
  • x_ander
    Pujc mi nekdy tve mysleni. Ty musíš byt tak bezstarostny a spokojený člověk, ze musim zavidet.
  • Jack1947
    Mohli by lépe dávkovat střílení a ne že Lara je RAMBO co Ákáčekem vystřílí všechny rusáky a ani nemrkne.
  • Snad to nebude tentokrat jen obyčejný reskin, ale uvidime i nejake nové herní mechaniky, odlisny user interface a pocit ze strelby ci obecne jinou atmosferu nez byl předchozí dil.
  • Jack1947
    Pokud bych trpěl těžkou nostalgiíí tak nejspíše ano, nebo bych se musel odizolovat z moderní doby :D což se nedá pokud nechceš žít v klášteře bez elektřiny,plynu a teplé vody.
  • Jack1947
    Čím by si pomohly s mrtvou ochranou lol ? budou muset vymyslet zas něco jiného.
  • Corvus
    Těším se velice! Konečně zase zajímavé prostředí, které by mohlo vnést do série pořádnou dávku temnoty. Nezbývá než doufat v nějakou pěknou sběratelku (pro PC), protože poslední díl bylo pořádné faux pas = žádná nebyla. Což je škoda.
  • x_ander
    Smrt, Jacku. Pro tebe by to byla smrt.
  • Lukyz
    Já doufám, Jacku, že hra bude mít Denuvo 9000 *1*
  • Jack1947
    Přesně, ještě že jsem nehrál původního Tomb Raidera kdoví co by to pro mě ted bylo.
  • jamar28
    Nádhera, indiánské civilizace mě fascinují a jsem rád, že tam nedali něco úplně provařeného, jako je Egypt atp. Restartovaná série to celkově zvládá skvěle, o pověstech o Himiko nebo o Kitěži jsem do té doby jakživ neslyšel. Jen teda co se týče toho moderního prostředí, já teda doufám, že tam žádná moderní mexická města nebudou. Tomb Raider hraju kvůli ruinám, hrobkám, ohromujícím přírodním scenériím a mýtickým prvkům. *4*
  • Jack1947
    No tohle zní celkem dobře a i vypadá, takže zatím těším.

    ( to i přesto že v traileru za těch 2sekund toho moc vidět není hehe)
  • Díky za info, hodně se spekulovalo co bude znamenat to Shadow. Tipovali jsme Laru jako Dark Raider, tedy alespoň podle příběhového komiksu, který má spojovat druhou a třetí hru. No nakonec nás možná právě tento komiks měl popléct.
  • SalemCZ
    Tak předpovídám hru, typuji že hra bude postupně ztmavovát díky zatmění Slunce což by mohlo mít fajn efekt. Kdy začnete v prosluněném ránu a v poledne začne zatmění. večer bude už jenom tma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit