Přejít na výpis diskuzí

Lařino sídlo z Rise of the Tomb Raider teď můžete prozkoumat ve VR i na PC

7.12.2017 7:34
Adam Homola   3 příspěvky

Na plnohodnotnou VR hru s Larou Croft si ještě počkáme (jestli se někdy dočkáme), ale malou ochutnávku připravili vývojáři už nyní. Příběhové DLC s názvem Blood Ties pro Rise of the Tomb Raider je na všech platformách dostupné už delší dobu, nicméně právě teď k němu přidali tvůrci podporu SteamVR, HTC...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k tomu, že všichni očekáváme už třetí díl, jsou informace o Rise a jeho vylepšeních pase. Všichni jsme to hráli už Xkrát. VR sem, VR tam, chtěli bychom vědět už něco o Shadow of The Tomb Raider. Snad z dneška na zítřek (2:30 v noci) na Game Awards konečně odhalí to co bylo před E3 na jaře slíbeno cituji "Lara odhalí své nové dobrodružství později v tomto roce". Snad to nebude Superman od Rocksteady.
    • Typuji spíš nový trailer na film než trailer a oznámení hry.
      • Proč? Dnes v noci má být velké odhalení, světová premiéra doposud neoznámené hry. Ví se, že Rocksteady pracuje na něčem novém, asi Superman. No a Eidos Montreal údajně na novém Tomb Raiderovi. Crystal Dynamics pak na The Avengers. Tak uvidíme co dnes v noci ukážou. Ale komunitní manažerka Meagan Marie řekla, že na E3 2017 bude po Tomb Raiderovi narosté ticho, Lara odhalí své nové dobrodružství později v tomto roce. A moc míst k odhalení už není, takže to musí být on. Leda, že by to Montreal nedával, to by ale pak bylo obrovské sklamání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit