Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickTheMage
    Ah, Stone Prophet, uzasne atmosfericka zalezitost. Kiez by sa nieco podobne podarilo zopakovat Almost Human.
    • jj, Stone Prophet, moje hodne oblibene RPG. Ja mam jedinej problem s tim vzhledem ,protoze proste uz to nebude kreslene, ale jinak jim (stejne jako lidem, co vzvtareji v tomto editoru Eye of Beholder) drzim pesti!
  • Veskoslav
    Teto týden dodělávám příběh Legends of Ostrava v editoru pro LoG, snad se to pak bude komunitě líbit:)
    • Keyz
      Doufám,že tam bude protivník Smog *3*
  • GlaDOS
    Že by se další partička dobrodruhů dostala do obří pyramidy? Nezlobil bych se.
  • LuckyBaal
    Moje osobní přání je, aby udělali další Might and Magic (nebo remake).
    • 8 byla taky super a i 9 docela sla, jen si clovek musel zvyknout na tu nevkusnou grafiku
    • Jojojo! Might and Magic 6 + 7 byly epicky zalezitosti. Uz je to tolik let a zadny pokracovani :(
      • LuckyBaal
        7 je nejlepší.
        • Ja si koupil nedavno sedmicku na gog-com, ze si zaparim. a nahral sem pres 30 hodin jak nic :P V pohode hratelny i dneska.
          • len by ho(M&M) bolo treba trosku vybalancovat, ku koncu hry, ked partia nahodi vsetky mozne a nemozne ochrany, vzlietne, a hodi 3x Armageddon, uz to nebola taka sranda
  • DeDy
    Steam mě u Grimrocku píše 185 hodin. To je opravdu hodně příjemně stráveného času (2/3 v editoru). Výsledek je na Workshopu pod názvem Nightfall (česká i anglická verze). Odkaz: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=95965735&searchtext=
  • Tak jasně to vypadá na navázání s novým obsahem. Jelikož je tam stejný interface, tipuju obsah k jedničce(datadisk/dlc). Grimrock byl super hra, sehnal jsem si to přes GoG poněvadž mě potěšilo zjištění, že je to drm free. Pro mě to byl absolutně nový žánr a i přes to jak by to měla být koncepčně zastaralá hra, tak mě to neskutečně bavilo a mělo to skvělou atmosféru.
    • Zkus si zahrát Brány Skeldalu - český dungeon crawler, který se ale neodehrává jen v dungeonech, ale i v lesích, městech, jsou tam obchodníci apod. Vážně skvělá hra.
  • Dávejte si, prosím, pozor na značení. PC verze jsou všechny (i Mac je ve skutečnosti PC viz http://jdem.cz/xyut4). Dále se dělí podle systémů. Takže nejvíce se prodalo verze pro Windows a zbytek jsou verze pro Linux a Mac OSX.
  • Já doufám, že se jedná o jakýsi datadisk, mapující cestu hrdinů (a tím pádem dovolující pokračování s předešlými hrdiny) zpod Grimrocku do světa. Viděl jsem mapu celého světa a určitě nevypadá jako něco, co by tvůrci načrtli jen tak při obědě, protože se nudili, právě naopak. Proto doufám, že další díl (pokud ne již tento) bude open-worldish, něco ve stylu Bran Skeldalu by nebylo špatné, ale ještě větší.
    A vážně se mi líbí ty zdi dolu, připomínají mi některé ty artworky, které byly přibaleny ke hře a nedostaly se do finálního produktu. A ty místy vypadaly velice, velice zajímavě.
    Mimochodem, nová krysí rasa? *1*
    • Keyz
      Rád bych viděl možná víc NPC.
      Jako toho co s hráčem mluví pak najdeš jak zasekl v pasti.
  • Keyz
    Ta krysa tam :D

    Doufám,že se jím bude dařit i nadále.Skvělá hra a navíc s editorem.
    Pro mně památná lokace Fighters Challenge kde hráč spadne mezi hordu malých zelených šmejdů.
    • Ta Fighter's Challenge... slyšel jsem o ní od lidí na forech apod., že je to super hard a nevím, co ještě. Nakonec jsem se tam dostal a asi 4x jsem musel dát reload, protože mi někdo umřel. Myslel jsem si: "To není možné, bůh ví co tu ještě bude a ve 2 to nedám!" Když se mi povedlo dokončit malé zelené potvory bez úmrtí, uložil jsem si hru a očekával co přijde.
      Jaké zklamání, když jsem zjistil, že tohle bylo vše *13* Not really a challenge. Kdyby tam potom naskočili 4 ogrové a poté 4 ti bleskoví lítací, to by bylo něco. *8*
      • Keyz
        Na dnešní poměry to bylo obtížné :)
        Jinak když člověk měl věci tak to nebylo nic extra to je fakt.Horší pro mně byli první pavouci.Hru jsem ještě moc neovládal a dávali jed atd..
        - Škoda,že více neodlišili staty.Pak šlo udělat skvělou partu a skoro neporazitelnou.
  • KIMCID
    tahle hra mne vrátila do mejch mladších let.jen tak dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit