Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Legenda: Poselství trůnu 2 je hra mého dětství. U Dema jsem strávil i několik hodi v kuse a strašně se mi ta hra líbila. Dnes jsem si ji znovu na intaloval a nemůžu se znovu odtrhnout. Je sice pravda, že hra by snesla trošku více monologů postav a trošku vylepšit herní systém ( především ty chaotické pohyby postav např. na mostě, kdy jdou všichni za sebou a když se zaství jeden, zastaví se všichni a neobejdou se bez zásahu hráče ). Ale co se mi zas nikdy nestalo, že by hra spadla. Hraji ji na Win7 a jsem spokojen, postavičky se nesekají, hra nepadá, načítá se rychle. Takže dle mého bych hru hodnotil tak na čistou 3. Začnu negativním hodnocením. Takže největší mínus jsou ty chaotické pohyby a málo monologů. Tím bych tak skončil. K plusům bych dal, že jako jedna z mála českých strategií mě opravdu oslovila. Pak určitě snadná hratelnost, která potěší nové hráče a již ve zmíněné recenzi i vytváření vlastních vojáků. Takže narozdíl od slečny, které hra padala tam mně hrála krásně bez sekání a bez zbytečných erorů. Hru můžu doporučit spíš jako takovou rekreační zábavu. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit