Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue.Shark

    Zbytečné slovíčkaření - pravdu máte oba. ACSII grafika sice je grafika, ale v dnešní době byla díky tomu hra neuvěřitelně nepřístupná, což je přinejlepším kontraproduktivní. Zvlášť když vezmeme v úvahu, že to Toadyho a jeho bratra živí. Pro velkou část hráčů tak bylo řešením hrát s grafickými mody. Ty teď mohou jít stranou.

  • žádnou grafiku neměl? Takže čék hrál při černé obrazovce a orientoval se podle zvuků nebo jak to bylo? Odkdy textová grafika není grafika?

  • triptich

    takže rovno informujem priateľku, že sa rozchádzame, aby ma takou prkotinou nerušila pri hre :D

  • Blue.Shark

    Tak tohle je skvělá zpráva! Už jsem si dlouho chtěl znovu zkusit umřít rukou žirafodlaka. Teď budu mít důvod :)

  • nightborne

    Připrav se na situace z toho vtípku s jointem a ohnivou koulí svištící po obloze. Přesně takhle u toho ubíhaj dny =).

  • nightborne

    Vzhledem k tomu, že základní build DF opravdu žádnou grafiku v pravým slova smyslu neměl, máš naprostou pravdu ;).

  • Corvus

    Živě si vybavuji fascinující články/téma v Levelu. Naprosto jsem nechápal jak to může celé fungovat a že ve Dwarf Fortress je možné opravdu COKOLIV. Kult.

  • Wow, opravdová grafika. Předtím byla neopravdová asi.

  • triptich

    a do frasa... mám po ptákách :( "problém" s grafickým rozhraním bolo to posledné, čím om sa odradzoval od hry (nechcelo sa mi do nej prenikať cez ascii). počkám si na cenovku, ale podľa povesti, akou sa hra pýši nemám obavy, budú to dobre minuté peniaze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit