Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Nesoudím dokud neuvidím

  • Jack1947

    Já bych, byl rád i za Wolf3D jinak je hezké že tu postavu budou upravovat aby se znalci předlohy a Sonica nepozvraceli do popkornů 🤮

  • No ale musíte uznat, že v dnešní době to působí jako zjevení. Sype si popel na hlavu a pokusí se o nápravu. V Améru je všední reakcí, že diváci jsou mysoginní blbci, můžou za všechno a vůbec nechápou jeho vizi apod. (viz Cpt. Marvel, LucalFilms)

    • SalemCZ

      Jaký problém byl u Cpt. Marvel?

      • Zaho
        Na filmu asi nic. Jen ta herečka propagovala rasizmus za potlesku veřejnosti.
        • SalemCZ

          Jenom když měl někdo řeči na ten film, tak řekla že to není pro bílého chlapa. Co jsem pochopil. Ale s tím tvůrci nemají nic společného, to je jenom názor herečky a tvůrci s tím nic neudělají.

          • Herci film propagují a podle toho se mají chovat. Btw já o tvůrcích ani nepsal, týká se to všech včetně jedinců viz. Brie Larson.

          • Jack1947

            Nojo dnešní blábolová společnost.

  • Phillios191

    Teď už chybí jen Mario movie

    • SalemCZ

      Sem sním, ale aby byl animovaný.

    • Knifer

      Ehmm podruhé už prosím ne

      • Jack1947

        Lépe ano;)

  • jenda84

    já chci zfilmovat commander keena! pochopitelně to musí být GAY honící se za svým princem, aby to zapadlo do dnešní tématiky 😀

    • michaelfoucault

      A hned potom konečně natočte Batmana tak, jak si dlouhá léta přeju. Jako minimalistickou sondu do duše hedonického miliardáře, který v převleku za latexového netopíra navštěvuje undergroundové BDSM kluby, kde bojuje proti svým vnitřním démonům, kteří  by reprezentovali trauma vzniklé náhlým osiřením a vyprázdněnosti života boháče. Vše by bylo doplněno hyperrealistickou kopulací s anonymními muži, kteří by vystupovali pod pseudonymem (Joker, Mr. Freeze...). Bylo by to černobílé a nechal bych to natáčet Cuaróna. 

  • KronosDeret

    Vydatná guilty pleasure. Pánové nerdi, tohle je film pro děti. Rodičům, kteří sonica hrávali alespoň něco připomene mládí. Jasně že 30ti letýmu to nepřijde moc zajímavé. 

  • Coffin.Corner

    Ostrá barva jeho kožíšku mi připomíná takový ten modrý sajrajt v chemických záchodech... 🙂

  • radim.zaty

    Nerdi diskutují nad GoT a Avengers: Endgame a mě je to fuk, protože se těším na Sonica a Detektiva Pikaču :D


  • species

    No tak to je mazec xD Nemam slov

  • Lemmings by mohli mít vlastní film. Ti by byli docela brutal :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit