Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Tak cena se skutečně potvrdila....50 € za něco, co není vlastně ani remake...Jo T2 si to fakt letos chce rozdat s Ubisoftem a Sony, kdo je větší de**l

  • já mám ten backlog na steamu tak obrovský, že tohle vynechám, tahle grafika už prostě dneska nee, a to pařím od devadesátek. Lidi Vám budou říkat, jak je to to nejlepší pod sluncem, ale takových her je dost....však jsem ještě ani nezačal hrát RDR2, a to ho mám nainstalovaný už aspoň rok

  • Věřím, že to bude dobrá hra, ale graficky je to už vážně dost zastaralé, to bych nedal. Škoda, že to nepřeklopili do engine RDR2. ☹

    • Ne no, protože to hráči chtěli. Mám pocit, že poslední dobou je to takový trend velký studií sr*t na fanoušky.

  • Paulika

    Taky uz se tesim, az zaparim na SteamDecku. Hral jsem RDR2 a moc me bavila.

  • Jo, ale to bych musel nainstalovat ten jejich xindl launcher, a jen to mi dava dost horke chuti do ust abych si to asi nechal ujit. Navic to opravdu neni vcerejsi titul, a to horkost jen prohlubuje, protoze takhle se k pocitaci Rockstar chova uz minimalne od roku 2008 s GTA IV. Pokud pro ne nejsem dost dobry na to abych dostal prvotridni produkt ve stejne dobe jako ostatni, asi oni nejsou dost dobri na to aby dostali moje prachy.

    Kor Rockstar, ktery na to ty miliardy dolaru ma.

    • zx_spektrum

      Tak Rockstar vydává PC verze se zpožděním už od GTA 3, kde jak 3 tak VC, SA a IV vyšly o nějakých cca 7 měsíců později.

      Kromě nějaké snahy maximalizovat zisk na konzolích (s lepší protipirátskou ochranou) to má i logické argumenty, nejprve to technicky odladit na "omezené" platformy a pak řešit technické vylepšení pro PC. Upřímně, jako PC hráče mě to teda zásadně neuráželo už od GTA 3, člověk se prostě jen těšil o pár měsíců dýl no.

      U GTA V byl ten rozdíl horší, 19 měsíců, ale tam to bylo více faktory, včetně souběžného vývoje vylepšené verze na novou generaci konzolí a GTA Online.

      U RDR1 sice R* nikdy neřekli důvody, proč to nebylo na PC, ale neoficiálně se to vědělo. Komplikovaný vývoj, problémový a zamotaný kód hry, problémy s jejich custom enginem... To všechno znamenalo, že pouhý PC port by se pro svou časovou náročnost nezaplatil. Pokud to co teď vyjde bude skutečný poctivý a technicky zvládnutý port, pak to studio muselo provést vskutku heroický výkon a R* do toho šli jen díky portům na Switch a PS4.

    • jurb83

      Rockstar Launcher pouzivam, mam v nom GTA V aj RDR2, nevidim problem.... 

      • Veskoslav

        To je možná ten problém:)

  • Marines

    Hmm, hra je to i přes své stáří, stále velmi dobrá a i proto se najde hezkých pár hráčů, co to na PC koupí. Budu😀 jeden z nich....

    • Morraw

      No vzhledem k tomu, že jsem to nikdy nehrál a v RDR2 jsem taky stále relativně na začátku, tak toho využiju a pořídim si to :)

      Možná to bude na začátek lépe stravitelnější než druhý díl.

      • Carnage666

        No ale dějově se to odehrává po dvojce, takže pokud ti to nevadí  si vyspoileruješ pár věcí.

        • Morraw

          Souhlas dole s tomiyam. Ono je dost často lepší hrát věci, tak ja vyšly a ne chronologicky, pro lepší kontinuitu. Navíc RDR2 je pro mě překvapivě hodně pomalý a měl jsem problem se do něj zatím více ponořit.

          • Ano, mel jsem s “pomalosti” RDR2 velky problem a nadlouho jsem hru i odlozil. 


            Ale jakmile jsem se vratil, uz me nepustila. Na prvni dohrani asi 80 hodin naprosto perfektniho zazitku… a dohrano i podruhe. V jistem slova smyslu i lepsi zazitek, na poprve mi spousta veci unikla (narazky na prvni dil prave). 

            • Morraw

              Souhlas. Já to budu začínat znova a věřím, ze jak se do toho víc dostanu, tak me to chytne a nepusti jako tebe

        • Je prave lepsie zahrat si najskor prvy diel, aj ked je to sequel. Dvojka nan dost odkazuje.

  • Veskoslav

    1. Není to na enginu 2. dílu.

    2. Dělá na tom studio, co řekněme nemá portfolio nějak skvělé.

    3. Je to 14 let stará hra:)

    Je to defacto port původní hry na PS4 generaci s podporou 4k a FSR a DLSS. Nic víc. Nic méně. Navíc pokud to bude "následovat" cenotvorbu jako předtím, tak 50 € za 14 let starou hru je prostě výsměch. Stačí se podívat, jak stojí AoM remake.....A to je remake za 29,99.....

    • A aj tak si to tych 50 euro zasluzi viac ako 95% sucastnej 3ackovej tvorby a hlavne akykolvek port od sony za 60.

      • Veskoslav

        Ne to fakt ne....Není pro to jediný důvod, aby to bylo tak nechutně prepalene...

        • Já to třeba nikdy nehrál takže nemám problám dát třeba těch 50-60euro.. a že je to 14 let stará hra no a? Furt bude lepší než většina dnešních.. 

          • Jasně, tady nejde o to, že by byla hra špatná, ale že Rockstar to záměrně vydává postupně na různé platformy s odstupem, přičemž jediný důvod je ten, aby na tom rýžoval x krát dokola od těch samých hráčů co už to mají na jiném platformě. Přitom přidaná hodnota je v tom, že to můžeš hrát v 4k.

            Takto jsem to tedy pochopil z různých komentářů zasvěcenějších.

        • Souhlasim 😀💁‍♂️klasicky rockstar ,… Gta V mam koupene na xbox 360 pak na ps4 a nakonec na ps5 a pc 👍😀 tahle hra je skvela ale vzhledem k tomu ze je to stale to stejne by mela stat maximalne 20€ 💁‍♂️

          • Veskoslav

            Já bych možná zkousnul i 34,99. Optimálně bych to viděl na 29,99. Není to vlastně ani remaster a ani remake....

  • Hidden

    Skoda, doufal jsem v nejaky poradne zmodernizovany remake, idealne na technologii RDR2 a ne ze to jen preportuji s neco malo funkcnimi vylepsenimi. 

  • Carnage666

    Už bylo na čase. Zkloušel sem tu Switch verzi přes emulator a nebylo to prostě ono.

  • Jupí!

    Jelikoz jsem v dobe vydani na Switch zakoupil Steam Deck a zacalo se spekulovat o vydani i na PC, tak jsem na Nintendo nekupoval. 

    Hru jsem hral naposledy na X360 a byla to bomba. I rozsireni se zombiky melo svoje kouzlo a v jistem slova smyslu me bavilo i vic jak zakladni hra. 


    Tesim se moc!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit