Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • holec89
    cekal jsem klasicke pegi 16 a misto toho vyskocilo pegi 7, sem jeste nevidel :)
  • Co dodat no Stan je moudrej člověk , postavu Robina prostě nebudu asi nikdy mít rád stejně jako Supermana ať už kvůli jejich charakteru nebo činům
    • Náhodou třeba v Knightfallu byl Robin (Tim Drake) fajn a v Arkham City byl taky dobře zpracován.
  • Tedko si taky říkám, není to už ono ale pořád nás to stejně baví. Doufám že LEGO LoTR bude, co se týče hratelnosti, lepší *3*
  • "Like Maddona." LOOOOL asi umru!
  • michaliuz18
    mam rad tieto lego hry, ale ak su precizne spravene .. toto je jeden velky gulas, a nepomoholi ani nadabovane postavy a este horsi pribeh... kamera pre coop otrasna az z nej bolia oci ..a hra sa viac ako 2hodiny hrat neda aj to je maximum ptm mi z nej drpkalo ..strasne divne mi to pride nemalo ma tam co zaujat, iba ak plus za supermana,aj tak to cele omrzi velmi rychlo,preto 7
    skor sa tesim na pana prstenov lebo to bude parodovat aspon film co je vecie plus
    • Omrzí? Nehrál si to náhodou sám, že ne? Jestli jo tak to chápu, ale ve dvou je to jedna z mála her, u který člověk neztratí sociální kontakt a z kámoši, nebo z bráchou je to fakt luxus...
      • michaliuz18
        prve sam, ptm z kamosom susedom , ale nebavilo nas to tak ako kedysi indiana jones ci star wars.. tento lego batman je palec dole
        a tiez aj to ovladanie ked sa snazim niekam zamerat zameriavacom pouzit batarang ci supermanove lasere z oci , vzdy to pohne aj spoluhracovim zameriavacom,sak ked mam svoju polku tak preco ptm jemu nicim pohlad a zameriavac tomu nechapem
        • ja souhlasim s tim, ze prvni batman me bavil vic. ale tj podobny jako indy1 a indy2. ve vysledku jsem ale stejne rad, ze takove hry vubec vznikaji, dcera to se mnou hraje od 4 let a neumim si predstavit lepsi hru pro nas dva. Mel jsem radeji ucelene levely a mene efektu, kdy me to cele prislo takove vice prehledne a mozna i vice lego. Jezdit po tom prepatlanem gothamu me prijde uz zbytecne moc.
  • Jenom bych se zeptal někoho, kdo to hrál (třeba autorky recenze). Jak je tam řešená herní obrazovka v coopu? V některých LEGO hrách to bylo tak, že to nabízelo jakoby jen jednu scénu a pokud chtěl např. jeden hráč jít do leva, tak musel počkat až půjde i ten druhý, v opačném případě ho blokoval "kraj obrazovky". U jiných (snad SW?) to bylo tak, že se to v podobném případě přeplo do splitscreenu a obě postavy mohly být na jiných místech mapy, což je daleko příjemnější.
    • ano, obrazovka se dynamicky rozdeluje jak je nutne, klidne sikmo, klidne horni a spodni pulka, nebo leva a prava. Neni to natvrdo dany..
    • V nových LEGO hrách včetně Batman 2 se obrazovka vždy rozdělí *3* fakt super hra *1*
  • Už se těším až si opět zahraju s přítelkyní. Mám rád celou LEGO sérii, jsou to hry, které si na nic nehrají a přinášejí jen příjemný gameplay. Navíc, jedna z mála her (herních sérií) pro děti u kterých si člověk nepřipadá trapně.

    Ale sám bych to asi nehrál. :)
  • jindra.veliky
    Jakmile vidim u Batmana toho bu...Robina tak se rozsiruje ignor list. *4*
    • Veskoslav
      Robin je klasická postava z DC komiksů, to že ho někdo zprnil ve filmu neznamená, že by tam neměl být. Ale vlastně raguji na jidřiška, co bych taky chtěl:)
      • Jakej vliv má na postavu to že je to "klasická postava z DC" Robin je prostě debilní postava která sráží atmosféru Batmana jakožto temného hrdiny jak v comicsech tak ve flimech apod. to už mnohem lepší je Nightwing ten se dá mnohem líp po jeho boku skousnout .
        • Podívej se na Batman: Under the Red Hood a možná změníš názor.
        • Veskoslav
          Asi si moc komiksů s Robinem nečetl, že? Jinak by jsi věděl, že mnohdy dělá tu špinavou práci on a rozhodně se nechová jako hrdina.
          • Četl víc než dost , ale zkus mi doporučit nějákej kde je Robin (snad krom Damiana Wayna ale ten to nemá v hlavě v pořádku ) "vykreslen" snesitelně .
            • Zerathus
              Návrat temného rytíře? robin tam byla snesitelná
            • Veskoslav: Sám píšeš, že Robin je údajně napsaný tak, aby ho nikdo neměl rád (sice nevím, jak může Stan Lee tohle všechno vědět, když s Batmanem nemá nic společného), ale přitom ho pořád obhajuješ jako dobrou postavu? WTF?
            • Veskoslav
              On nemá být snsitelný, četl jsem rozhovor se Stenem Lee a ten říkal, že Robin je postava, kterou nemá rád a proto je taková, že ji nemají rádi ani čtenáři:)
      • jindra.veliky
        oblek ma porad jak homous *7*
        • Veskoslav
          On není ty:)
  • Veskoslav
    Dabing naprosto luxusní, takhle jsem se dlouho nesmál:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit