Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Má to hrozně kostičkovanou grafiku *5*
  • darthak
    jediny problem tejto hry je ze nie je multiplatformova a preto nebude mat taky velky uspech ako by ocakavaly
    • pravda skvela hra ale pohrbiva ji WiiU a pritom to muselo dat tolik prace *9*
  • skoda ze je to jen na wiiU to si kvuli tomu rozhodne porizovat nebudu
  • Veskoslav
    Co tuhle hru šíleně zabíjí je šíleně dlouhé loadovací prostředí, sice není nikterak časté, ale v dnešní době čekat více jak dvě minuty na načtení, je docela opruz. A další nevýhodu vidím pouze na slabé platformě WiiU.
    • Trisska
      Nepleteš si to s nějakou jinou hrou? Teď sem koukla na obě videa u recenze a loading tam nebyl ani jeden...
      • Corvus
        Právě jsem pochopil proč sklízíš tolik minusů... ehm.
        • Welcome to the inner circle.
      • Veskoslav
        Podívat se na videa a hrát je poněkud rozdíl;)
        • Trisska
          Ty máš Wii U?
          • Veskoslav
            Neteř:) Ale ta to ještě nemá. Já jsem měl možnost to hrát při slavnostním představení, kdy jsem na to byl vyslán do Prahy do muzea Lega jedním nejmenovaným internetovým portálem:)
            • Trisska
              Ach tak.
              Mimochodem, já to viděla... Seš Smrtihlav2000. *4*
          • Smrtihlav2000
            Já jo:-D Ale nemám zace City:)
            • TheGGG
              Je to jasné Veskoslav aka Smrtihlav. Jinak já byl také vyslán do Prahy na tu Lego výstavu jedním nejmenováným hernám portálem, ale měl jsem zrovna nějaké obchodní jednání a tak jsem musel poslat svého zástupce. *5* *5*
  • Trisska
    Konečně kvalitní, zábavná a nenásilná hra, která se mi líbí na první pohled. Škoda, že vychází jen na Wii U. Mám já to ale smůlu chjo... *9*
    • Jen doufám že je to časová exkluzivka
      • Veskoslav
        Jelikož to cvakalo Nintendo, tak bych se i bál delší časové prodlevy či hůře nedočkání se.
        • Vakek
          Dnes už víme, že to první co zmiňuješ
  • Jaký tak je fyzikální model vozidel?
  • chtelo by to udelat pro pc a bylo by to super.. :)
    • a je to tady 4 roky a je to tu lego skoro jak gta http://www.grandtheftautov.cz/
  • Hru jsem koupil jako alternativu GTA, ktere mimochodem mam v oblibe. Hodne mne prekapilo ze Lego city undercover je hodne dlouha hra, jsou tam tuny veci na objevovani, prozkoumavani a ziskani. Celkove jsem se bavil mnohem vic nez u GTA, coz jsem necekal.
  • Podle mě jsou to kecy v tý recenzi. Dospělej by se u toho nebavil. Mám všechny konzole od Nintenda od SNES a spoustu her, ale nemusím jako dospělej hrát každou matlákovinu. Ta osmička bude spíš tím, že pan Kantor "půjčil" Bachovi konzoli na dobu neurčitou a teď se očekává že tahle pecka zvedne trošku tragické prodeje WiiU v ČR /jeslti ve světě je to tragédie, tak v čr je to megatragédie/.
    • Mám všechny LEGO hry, které byly vydány na PC(až na harryho pottera, jelikož jak filmy tak knih mi jsou vcelku ukradené), a hrdě prohlašuji, že LEGO hry jsou jedna z nejlepších herních série(pokud se o tom dá říct, že je to série) sérií, která v tomto desetiletí vlezla na světla monitorů, jelikož i lidi, kteří videohry nikdy nehráli/nehrají to baví, jistě chceš důkaz, tak tedy LEGO hry jsem hrál s mou přítelkyni, s "kámošema z hospody", i s kolegy z práce, a díky geniálnímu humoru(který se podobá britskému, ale beze slov), a výborné odlišnosti herních postav, jsem se u toho skvěle bavili. P.S. Pěkně na výkal, že to je jen na WiiU.
    • se zacatkem nesouhlas ta hra vypada zabavne, ale to ze prodeje WiiU je tragedie je fakt nema to moc co nabidnout jedna dobra hra to nespasi a lidi uz se sklamali s Wii ja si uz od nintenda nic nekoupim, pac je na to jen par dobrych her, ktere vydaji pri predstaveni konzole a pak nic! A vic se nesnazi, novehry nedelaj treba supemario II proc neni na Wii? proste jen proto aby lidi kupovali jejich nove konzole no tak si to nechte kvuli par hram si konzoli uz fakt nikdo kupovat nebude takovej trik jim projde jenjednou...
    • Ale jako dospělej celkem slušně matlákuješ, tak kde je chyba?
  • jen tak pro informaci, loading netrva 2 minuty ale max 30 vteřin (když se loaduje město), jinak loading probíhá jen při načítání policejní stanice, misí, a města, když se jen tak flákáte po městě a řešíte hádanky a skryté lokace tak tam není ani jeden.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit