Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jaká je nejlepší lego hra? krome starwars 1,2
    • lego indiana jones *1*
    • Pete.palis
      řekl bych že Batman;)
      • a co tam je??
  • Všechny Lego hry jsou přímo skvělé (sice jenom, když hrajeme ve dvou, ale to nevadí). A zrovna tuhle jsem po pár minutách vypnul, neb mě děsně vadilo rozdělování obrazovky. Proč tam nenechali tu kouzelnou "nedodělanost", kdy jeden bez druhého nemohli nikam dojít? Jak kouzelné bylo tímto stylem svého "parťáka" shazovat do děr? Bylo to přímo skvělé a tady mi to chybí.
    • Jestli mluvíš o dynamickém split-screnu tak ten se dá vypnout*5*, a lze nastavit trvale rozdělení (horizontálně, vertikálně).
      P.S. Hrál jsem pouze DEMO na PS3 a tam tahle funkce šla nastavit, jak je to v plné hře netušim *1*
      • Pravda, že sem se v tom nešťoural, ale jestli to jde vypnout, tak se tu mějte a jdu pařit :)
  • A ted mi reknete, pokud jsem zadny z dilu toho animovaneho serialu nevidel (jakoze nevidel), uziju si hru a jeji pribeh i cut-sceny stejne jako nekdo, kdo to ma z televize nakoukane sakum prask?

    Mam odehrany obe predchozi LEGO SW hry i oba LEGO Jonese a nadhera... jenze tam prave znam vsechny filmy, vsechny sceny, vim co se paroduje i kterou pasaz ma ten ktery level ztvarnit.
  • Kedy uz konecne spravia hru podla New Jedi Order. Nech mi nikdo nehovori ze ked dokazu napisat 30 knih a niekolko komixov ztohto obdobia SW ze nikoho este nenapadlo spravit nejaku hru.
    • Vždyť série Jedi Knight je z toho období
      • Jedi Knight se sice odehrává v období 1-10 let po bitvě o Endor (což je tuším nejdál, kam se Star Wars ve své filmové či herní podobě dostaly), New Jedi Order ale začíná ještě o 11 roků později...
  • Je to na PC zabugované jako Potter?
  • jinak nevim v recenzi jsem nevidel ani zminku o stategickem modu hry ten je super
    a wow moment nevysumel kdyz jsem videl kolik veci lodi tanku postavicek a stihacek .je tam toho mrte moc a i kdyz me je 23 bavi me to jsem fanda sw a tohle je nej star wars co jsem kdy hral :) je pravda ze tam jsou ve velke mire stejne veeci ale pokud dohrajete kampan :) hra tepve zacina
    • Jestli je toto nejlepší Star Wars hra co jsi kdy hrál tak to je mi tě docela líto...
  • Pete.palis
    všechny série Lego jsou parádní.....hlavně pro moji mladou, kolikrát se nedostanu k pc *1*
    • myslis pro svou ruku?
      • Pete.palis
        Asdf: ASi DeFekt ne????
      • ze by zavist? *1*
  • super hra jsem na 60 % a furt se otevira neco noveho :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit