Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím aktivační kód Lego Star Wars III
  • Ahoj.Nevíte někdo, jak zapnout ovládání pro 2 hráče na konzoli WII (použití 2 dálkových ovládání), pro hru lego star wars klonové války?Díky za odpověď.A.
  • napište pls aktivační kod na email skejt12@seznam.cz do lego star wars 3
  • Poradte nekdo prosím jak vypnu rozdelení obrazovky? Aktivuji ho F2 ale kde to vypnu??? poradte pls klidne i na mejla díííky moc ,,mcgasto2@seznam.cz,,
  • PLS napište sem aktivační kod *7* *7* *7* *7*
  • nemuzu nigde sehnat activacni kod
  • Ahoj chci se zeptat... nevíte někdo jaký je aktivační kod?? Při spuštění hry to po mě vyžaduje a nikde jsem to nenašel. Pokud někdo má děkuji (můj mail: hrasulka55@seznam.cz)
  • Ahoj Nevíte jak odemknu co nejvíce postav? Byl sem na lodi separatistů a tam mam skoro všechny koupený ale stejně mi jich hodně chybí. A nevíte jestli se dá hrat kampaň i za Sithy? Díky
  • Jestli je toto nejlepší Star Wars hra co jsi kdy hrál tak to je mi tě docela líto...
  • Jedi Knight se sice odehrává v období 1-10 let po bitvě o Endor (což je tuším nejdál, kam se Star Wars ve své filmové či herní podobě dostaly), New Jedi Order ale začíná ještě o 11 roků později...
  • lego indiana jones *1*
  • a co tam je??
  • Vždyť série Jedi Knight je z toho období
  • Pravda, že sem se v tom nešťoural, ale jestli to jde vypnout, tak se tu mějte a jdu pařit :)
  • Pete.palis
    řekl bych že Batman;)
  • Jestli mluvíš o dynamickém split-screnu tak ten se dá vypnout*5*, a lze nastavit trvale rozdělení (horizontálně, vertikálně).
    P.S. Hrál jsem pouze DEMO na PS3 a tam tahle funkce šla nastavit, jak je to v plné hře netušim *1*
  • no u
  • Lego sux
  • Recentent by mohl být konkrétnější co mu přesně vadil v ovládání a jaké mouchy hra má... jinak nevím, ale pokrok v grafice oproti předchozím dílům je vidět na první pohled a rozloha některých bojišť je dost velká. Podle mě hra měla dostat 8/10...
  • jaká je nejlepší lego hra? krome starwars 1,2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit