Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Christophel Lee byl myslím jen fanda a Tolkiena potkal jen jednou za život, mluvit o tom Na plovárně (ten pořad s Ebenem).
  • deridon
    ano syn s filmem nesouhlasil, ale zajimavé, že já jsem zase četl informaci, že Christopher Lee (Saruman) jakožto jeho blízký přítel řekl, že by se mu film, jak byl zpracován líbil
  • Jo, rodiče a potomci mají vždy na všechno stejný názor, nějak jsem na to zapomněl.
  • Protože je všeobecně známo že jeho syn Christopher není s filmovými verzemi spokojen *13*
  • HolyHandGrenadeOfAntioch
    Jojo, ale nemyslím si, že je něco špatného na přiblížení jeho díla dětem formou LEGO kostiček *15 . Přece jenom psal Pána prstenů původně jako pohádku *15*
  • já taky nenarážel na LOTRA hry lego a jiné hry, ale právě na tu poznámku k zfilmování...
    protože podle mě to Peter Jackson a jeho filmy myslí smrtelně vážně a nedokážu si představit jak a kdo lépe by takto zfilmoval celej ten fantasy svět a příběh, kterej vymyslel Tolkien...:-)
  • malo novych efektou v grafike... je to skvele ale stake je to malo :D
  • rancor1223
    Já bych tedy klidně řekl, že kvalita je díl od dílu horší. Každopádně to co jsem viděl z LOTRa vypadá více než dobře! Zvlášť dabing bude velkých přínosem. Už se nemůžu dočkat!
  • Myslim, že kolega to možná myslel tak...že Tolkien bral svět středozemě celkem vážně...viz historie a jazyky Ardy...tak by třeba nebyl rád, že to někdo předělává do plastových kostiček...ale jinak Lego hry +1 (hlavně za vtip)
  • HolyHandGrenadeOfAntioch
    Myslím že Tolkien by byl rád, že je jeho dílo tak populární *3*
  • vůbec nechápu proč by se měl po zfilmování jakkoliv sebeméně otáčet v hrobě...
  • Pokud se musel Tolkien po zfilmovani lehce otáčet v hrobě, tak po té moba hře a tomhle už rotuje jak tanková střela. ach jo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit