Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skoda ze to neni na pc
    • jestli chceš hardcore zombie survival tak jdi do DayZ
  • skoda ze nieco take nespravia aj na pc. zombie hier je plno ale zatial nikto nespravil nejaku poriadnu survival zombie fps s dorazom na prezitie.
    • Přesně moje myšlenky, jediné co mě zatím na PC nějak oslovilo je onen mod pro armu, ale pořádný atmosferický survival horor mi taky chybí.
  • Sice jsem si vždycky vystačil s compem, ale tahle gamesa mě opravdu láká natolik, že už začínám uvažovat o koupi WiiU ( nj, ty parchanti vědí jak na to :). Spíše mi vadí, že bych ji ( konsoli ) měl jen pro tuhle jednu hru, vzhledem k tomu, že jsem zarytý ''písíííčkář'' a pokud hra vychází i na pc, upřednostňuji pc verzi. O to víc mě štve, že taková gamesa se objeví jen na konsoli od nintenda...
    • Veskoslav
      Je to bohužel exklusivka, která naplno využije WiiU tablet u konzole no....Ale to, jak to stvůrci udělali, že rostě pokousání=smrt (pokud nejsou nějaké prášky či co) a pak musíš sám sebe zabít, aby jsi získal věci zpět, protože se tvé "původní" já objeví na mapě jako zombii, to mi přijde skvělé. Ale jak říkám, kvůli jedné hře si to rozhodně nekoupím, spíše budu tiše závidět.
  • přijde mi to jako malá revoluce... víc takových ať má cenu si wiiu koupit
  • Čumím, to bych od Nintenda nečekal. Vypadá to libově, hlavně někteři zombící, kterým chybí kus lebky..
  • zdeeneek
    Perfektni launchovej titul. Pri koupi Wii U uvazuju o dvou hrach - Lego City Undercover, ZombiU. Normalne by me hra se zombikama nechala klidnym, protoze v posledni dobe mi zombici lezou krkem pac jsou vsude - ve filmech i ve hrach. Ale z tech traileru, ktery na ZombiU jsou, jsem na tu hru natesenej, ze je to pro me jasnej "must have" titul.
  • WiiU vypadá jako první konzole od nintenda, která se primárně nezaměřuje na hráče do dvanácti let.
  • Až príliš mi to pripomína Dead Island...
    • Spíše anti dead island. Místo tropického ráje s prosluněnými plážemi studený Londýn kde skoro pořád prší. Ale takto, ono to připomíná téměř každou zombi hru. A já osobně myslím, že to zas tak extra nebude, zvlášť ty bonusy z toho Wii U ovladače mi přijdou trochu zbytečné(a možná i otravné). Třes s ovladačem abys setřásl zombího, to bude kůl jen párkrát, než to začne být otravné. Nebo inventář a hackování na monitůrku? Proč pořád musím kvůli tomu kroutit krkem, chci hezky vyvalený ležet na gauči ne?
    • :D lolci prečo mínuska to ste slepí alebo čo?:D za prvé pripomínať neznamená že to stojí za prd... len to že mi to pripomína Dead Island tak sa spamatajte deti a neurážajte sa :D:D:D pane bože načo tu vobec niečo píšem ...
      • A Dead Island ti to pripomina, protoze tam jsou zombici a slape se jim na hlavu?
    • Tak to si slušně vygumovanej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit