Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lenz
    Tu sa asi niekto dlho pozeral na Tale Spin :D - Balúova Čajka + DonKarnášova vzducholoď.
  • Mě to spíš připomíná Pacific Warriors ...
  • Nevím, jestli tuhle hříčku (soudě dle traileru) srovnávat s Crimson Skies...

    IMHO jediná trochu srovnatelná věc je grafika... a i tak bych řekl, že 14 let starý Crimson Skies vypadá o dost líp... *9*
  • victor
    U Crimson Skies jsem se dozvěděl pravdu o tom , který výrobce grafických karet myslí skutečně na hráče .... a proč na GOG tahle hra ještě dlouho nevyjde .
    Bohužel tahle víc než inspirovaná arkáda je tak trochu jednohubkou :/ . Jí chci původní hru v aktuální grafice !
  • Crimson sky byla sakra dobrá, dokonce jsem ji splašil v originální krabici. jen je škoda že neměla žádnýho následníka, protože by si to moc zasloužila.
    • To teda. Demo jsem dohral asi 50x a atmosfera ty hry byla bozi. Vsechno tam bylo super snad az na ten prokletej zavod! :D
  • TAk to vypada, ze World of Warplanes bude mit velkou konkurenci ! *1*
    • victor
      Ironii stranou ! World of Warplanes ve kterém na konci matche z celého hejna zůstanou jen dva stejné těžké bombardéry a kdy se čeká , kdo se začne trefovat první .... není vůbec zábavný arkádový simulátor jako byly Crimson Skies !!!
  • hehe,,,prej v ere WoWp *1* *1* *1*
  • Akoby dúha znásilnila Warthundera *7*
    • victor
      *1* Prostě trefné ....
  • Je to jak pohádka. Android potká androida, z něhož se stane chameleon. Android ztratí chameleona, jenž se změní na slizku. Android získá zpátky slizku. To je klasická pohádka..
  • Skoda ty kresleny graficky stylizace protoze to diky ni vypada skoro hur nez puvodni Crimson Skies.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit