Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sleepless
    Safra, máš recht. Jen doufám, že budovatel není architekt a nebude kvůli tomuto našemu přešlapu chtít restartovat Matrix! :)
  • už to zabalte, SCORE je proste na vrcholu a vy se hluboko pod nim boříte v blátě *1*
  • Stejně to čtou převážně jen děti, nevidím důvod si hrát na světovost ve článcích..
  • Dobré ráno s EG, minulý týden, čtvrtek.
  • nekromant33
    glosátor totiž zná jen hry z nejčtenějších článků na serveru
  • Amylee.Anderson
    Prosim tě, kam to budovatel psal? Jsem ještě neměla tu čest se zasmát.
  • Špatnej nadpis, má to být:
    "LEVEL 240 je v prodeji: číslo plné smrti přináší NEZNÁMOU adventuru Deponia v češtině".
    Žádám okamžitou nápravu, jinak upozorním "budovatele", který vám tohle lhaní zatrhne.

    Ne, vážně, tohle číslo bylo fakt dobrý, dobrá práce. Jen ten plakát mně naštval, byla to těžká volba, ale nakonec Dark Soulsy vyhrály.
  • Nejlepší jednoznačně pavlač - nezávislé hry v ohrožení *1*
  • martin.mares.984
    Level opet dokazuje, ze se da psat o hrach dospele, aby to melo nejakou uroven. Tema “Zabil jsem Hitlera, vážení” jednim slovem super. Recenze na Dark Souls 2 je podle me neuveritelne ctiva, vystizna a originalni oproti vetsiny konkurence, ze se ted jeste vic nemuzu dockat na PC verzi. Lukas Grygar se fakt prekonal - jednoznacne jedna z jeho vubec nejlepsich recenzi. Jinak vyrok cisla, ktery me smichy rozsekal od Jirky Pavlovskeho z recenze na Yoshiho “Prostě něco na čem si člověk natrénuje základy, než se z něj stane narkoman, nebo v horším případě, cyklista”. Design zadni strany obalky je mistrovsky “You Died” - sikovny napad, pochvala grafikovi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit