Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Warband se vam teda povedl... Neskutečná pecka... A všechny ty novější napodobeniny tomu nešahaj ani po kotníky... Jeste doporucuju koupit Napoleonic Wars dlc
    • To není tak úplně pravda, třeba takový Chivalry medieval warfare je pecka:)
      • Jack1947
        Treba nekdy taky bude...
      • V porovnaní s WB je to len kastrát pre masy *4*
        • Tak , moc to porovnávat nejde, Chivalry je jen akční hra ... ale možná s lepším systémem úderů, fint a krytí než je ve Warbandu. Oproti tomu ve warbandu je navíc celá ta strategicko/taktická rovina ... putvání krajinou, management warbandy atp., je to jako celek podstatně komplexnější :). Každopádně mám rád oboje :). Warband vyžaduje víc času, Chivalry si můžete zahrát i jen na chvíli.
          • deridon
            Souhlas. To je jak srovnávat Armu s Counter-Strikem.
  • alone
    V úvodníků vyzýváte ke kritice, tak já se tedy pokusím. Problém tohoto čísla je, že nemá žádný vrchol z mého pohledu.
    Mohl by to být článek "Hrdinou po svém" ale ten je nejvíce ze všeho jen EMOtivní článek, popisující pocity a kdo poslouchá podcasty, ten ví, že Lukáš Grygar má opravdu rád Daggerfall. Ano, má tu hru rád, rád ji hrál a byla to jeho první originálka vedle NHLka. Článek popisuje emoce a v lidech co hráli také brnká na správnou strunku, pro ostatní je to prostě jen emo koutek. Není to špatné, ale není to nic o čem bych řekl, to si musíte přečíst a kvůli tomu koupit Level.
    S prominutím Michal Rybka v článku "Herní svět bez PC" tentokrát jen vaří z vody a jak sám postuluje v závěru článku, že svět bez PC by vypadal skoro stejně jako dnes, jen by byl možná roztříštěn do více platforem. Obrázky kolem článku jsou pěkné, ale skutečně je potřeba napsat tolik obecně popisného textu mezi otázkou v nadpisu a logickou a banální odpovědí na konci článku?
    Michala Rybky si vážím jako intelektuála a cením si jeho pohledu na věc. Tento článek je ale spíše řemeslná práce sestavená jen s povrchních střípků o historii IT. Vše už bylo zpracováno, lépe, komplexněji a zdarma na webu:
    Stručná historie mikropočítačů  http://switch2mac.blog.zive.cz/2010/02/strucna-historie-mikropocitacu-usvit/ možná bude trochu problém dohledat všechny díly, ale při troše snahy to lze nalézt celé v pdf a nebo v mobi pro kindle.
    I v rubrice retro píšete překvapivě povrchně o hrách na to že jste herní časopis. A za zvážení stojí otázka, co už je dneska retro. Dle mého skromného názoru, nejsou hry z 8bitů retro ale hluboký pravěk a posunul bych se z rubrikou alespoň občas do pozdních devadesátých let 20. století, protože i tyhle hry jsou už patnáct let staré.
    Tomu, kdo má skutečně zájem o hry a chce o nich číst doporučuji seriál:
    Historie vývoje počítačových her který už má 124. díl zdarma na adrese:
    http://www.root.cz/clanky/historie-vyvoje-pocitacovych-her-124-cast-vyvoj-rpg-v-rozmezi-let-1980-az-1985/
    Problém tohoto čísla je, že je to jen hajzlíkové čtení a to je něco, co jste myslím nechtěli. Škoda, obálka je opravdu pěkná. Nešlo by oslovit i autory na root.cz aby psali i pro vás?
  • Koupil jsem a nemůžu toho litovat. TES téma je naprosto luxusně zpracovaný. *5*
  • lukas.tabak
    Nový Level je opět super, já bych se jen rád přimluvil za e-verzi pro Windows Phone 8.
    • A já bych si zase rád LEVEL přečetl na svém Palm Treo 180g s PalmOS.
      • Kristova noho!
  • Keyz
    Opět zajímavá témata. Jsem zvědav co redakci vyšlo z toho dotazníku. Třeba se stane zázrak a bude méně recenzí a více vlastních témat apod.

    Osobně recenze čtu abych měl informace o hře a k tomu se více hodí číst několik recenzí, případně oblíbeného autora, které píše tak aby vám to vyhovovalo a dozvěděli jste se co potřebujete. To je opět, problém, protože jestliže například 2 oblíbení autoři něco píšou v časopisu, tak nemusí vždy psát o hře, která vás zajímá.
    U témat, se dozvím to co jinde ne, protože to takto nikdo nezpracovat. Navíc to je česky.
  • Mám radši Score ale kvůli Warband si Level zejta koupím + si něco z toho časopisu zjistím.

    Nechci říct, že Score je lepší než Level to ne. Ale : Jiný kraj, jiný mrav.
  • Jack1947
    Obalka se mi libi a plna hra celkem taky. (mohl bych tomu prijit na chut). *4*
  • Elektronicka verzia sa da aj stiahnut do pocitaca a prezerat off line a pripadne nieco z nej vytlacit?

    Ktora sluzbu je najlepsie pouzit pri kupe zo Slovenska?
  • MrSanta
    To vypadá na velmi zajímavé počtení. Kupuju. I když si zase budu muset oběhnout celý město, abych ho sehnal *1*
    • MikeiXX
      V jakém městě bydlíš? U nás v Jablonci nad Nisou počítám tak 30 trafik a v každé je LEVEL běžně dostupný.
      • MrSanta
        Bydlím v Písku a Level se v trafikách objevuje sporadicky. Tam kam chodím běžně pro cigaretky ho nevedou vůbec. Jinde ho někdy mají, někdy ne. V podstatě taková jistota je zajít do Alberta, nebo podobného obchodu, kde mají i trafiku. Ale to mám právě přes celé město. Takže asi tak dohromady hodina chůze. Jaká hrůza *1*
        • Tilwaen
          Neuvažuješ o předplatném? *4*
          • MrSanta
            Spíš o tom, že vytáhnu kolo. Pak to tolik času nezabere *1*
      • Miserius
        Asi Scoreville
  • spoock
    Po delší odmlce jsem si koupil Level, opravdu parádn články, jen tak dál. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit