Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic v zlom, ale texty, ktore sa nachadzaju v casopise mozno vlozit na stranku, takto sa iba zbytocne plytva prostriedkami a energiami. Vo vseobecnosti, akekolvek noviny a casopisy patria do stredoveku. A ako autori by ste si mali dva krat rozmysliet ci ma zmysel v tychto nostalgickych veciach pokracovat, alebo nie.
    • https://www.youtube.com/watch?v=Syd1pKOJ__k

      Sice to není Level, ale možná pochopíš, co se tím snažím říct.

      *3*
  • Thorar
    Zrušení hry je mi fuk, kvůli tomu časák nekupuju, ale ten kod na publeru k e-verzi byl příjemný bonus, škoda :-)
    • Thorar
      Ha, přišel email s kódem, díky *14*
  • konečne bez hier.
    dobrý krok
  • Je to škoda. Přiložená hra vždy dávala herním časopisům exkluzivní hodnotu, které weby, blogy a YT kanály nemohly konkurovat. Jenže když to zruší, tak zůstanou jenom nevýhody, které jsou v době, kdy má skoro každý smartphone a wifinu najdete na každém rohu, ještě daleko výraznější. Časopis je neaktuální, izolovaný od ostatních médií, placený a teď přišel i o tu jedinou věc, kterou weby nedokážou.
    • Naprosty souhlas,presne jste to vystihl......a nejvic me stve ten pristup levelu s hakym svuj nazor obhajuji..a co treba predplatitele,kteri za 1000kc jsi objednali casopis s plnou hrou a v polovine predplatneho ti hru zrusi..minimalne jsem byl uveden v omyl pri objednavce..a pak se dozvim,ze si tu hru mam za par dolaru koupit a mam byt v klidu.....
    • Veskoslav
      V době Bundlu, Huble a slev, kdy cena her dosahuje naprosto směšných částech je zbytečné přidávat hry, které se v těchto balíčcích vyskytují.
  • x_ander
    Lidi, co tu rvou, ze stovka za casopis je moc, bud trolli nebo jsou mimo, jinak si to neumim vysvetlit. Je to cena blbych trech piv. I decko na zakladce je schopne posetrit stovku, natoz clovek co pracuje. Nebo to je klasicke ceske "chci vsecko a nejlip zadarmo"?
    • Spíš to bude tím, kdo sem píše...někdo kdo si vydělává v životě nenapíše "stovka za časák je moc" jelikož buďto ho kupuje (tudíž to moc neni) a nebo ho nekupuje a v tom případě je mu to zcela jedno, za kolik se prodává...ale člověk, co je odkázán na kapesný od rodičů a ten časák by si koupit chtěl (ale nemá na něj současně s těma třema pivama) tak napíše do diskuse anonymní vákřik "je to drahý"

      Taky bych v životě nedal ani těch 15korun za plesk ale i kdyby stál dvě kila tak je mi to fuk jelikož to nečtu...
  • poslední Level mám již přečtený , až na 2 -3 témata super *3*
  • Tak narozdíl od pár pisatelů níže považuji propojení časopisu a games.cz za super věc. Dokonce bych šel i dál a do časopisu bych dával QR kódy ( a do elektronické verze linky) na videa a aktuální informace o probíraném tématu, čímž by se smázla "těžkopádnost" měsíčního periodika.
    Zrušení plné hry jen vítám (a zachování ceny rozumím, někteří bohužel asi neumí číst), jelikož pro mě hry nejsou ani tak otázkou peněz ale spíš času a tak je mi v podstatě k ničemu, když by mi někdo dával zadarmo hru, na kterou nemám čas.
    Poslední dvě čísla mi příjdou špičková, jen tak dál!
  • Level jako o sobě super. Líbí se mi styl, papírová forma i druh papíru či styl obálky. Nicméně mi pořád přijde, že by se tam dalo vlézt víct textu. Je tam hodně prázdných bílých míst a lépe se mi čte časopis, kde nevím kam se dřív podívat než jen holý text s jedním obrázekm a textem okolo. Když už si koupím Level, tak jedině kvůli recenzím. Témata vůbec nečtu, Retro sekci nemám rád, Reaktor či rozhovor mi přijde stejně jako sekce Téma, tudíž nezajímavá.Raději bych přidal více do sekce Tech. Klidně byste mohli udělat anketu komu se jaké články líbí a pak vybalancovat jejich počet na základě jejich výsledků. Chápu však, že 100 lidí, 100 chutí *3* Až bude většinu obsahu tvořit recenze, tech či recenze na mobily, konzole, tak klidně předplácím. Nicméně zatím takhle zůstanu u nákupu ob číslo *2*
  • upřímně v mých očích jde do prdelky jak games (přepálená reklama, žebrání o vypnutí adblock) tak level (zmizela plná hra, počet stránek stejný, cena stejná). Jestli by nebylo lepší se věnovat jednomu projektu ale za to pořádně.. hm?
  • bez té hry vám to mohli alespoň o něco slevnit, jsou na trhu časopisy ve stejné velikosti i dle počtu stránek, a stojí 49 Kč, takže možná mají jen špatného vydavatele *1* někde ta chyba je!
    • 49 Kč? Který časopis to je? To by mě teda zajímalo. Ve stejné kvalitě a počtu stran. Takové pitomý Čtyřlístek stojí 35 Kč.

      Napadá mě Enigma, tam je ale kvalita papíru tragédie (i ta stojí 55 Kč), 21 století ( tam je ale náklad 85 000, což je 10 krát více, cena je tedy logicky nižší), Takový National Geographic ale zase stoji 100 Kč, má sice 132 stran, ale nemá A4 formát, je menší a v konečném je stejně velký. Nebo Maxim, podobně jako LEVEL i cenově. Ale žádný nemá náklad do 10 000 jako Level.
      • A co takový Computer-Extra PC.I tyto časopisy chápou že nemohou uspět a nedávat plné verze nikoliv her ale software...Zrušení plných her je poslední hřebíček do rakve, a pohled na ležící Level v trafikách to jenom potvrzuje. Ono něco ubrat a nechat stejnou cenu je zoufalost.Drtivou většinu kupujících NEZAJÍMÁ že redakce nemá pomalu ani na chleba.Osobně očekávám že do konce roku ohlásí přechod na placenou elektronickou verzi a za +- 1/4 roku definitivní konec.Časopis jsem měl půjčený a nic omlouvající danou cenu jsem nenašel.Nudné rozhovory a dumání nad ,, nesmrtelností brouka" by mělo místo na blogu případně na webu ale v komerčním časopise rozhodně ne...
        • Veskoslav
          Ležící Level? No asi bydlím ve špatném městě, protože tady věčně není. A není to tím, že bych bydlel v malém městě. Computer? No když mi v testu o myších řekli, že dpi je málo důležitá vlastnost myši, která ji nikterak neovlivňuje a neměla by se brát v potaz a vyhrála to myš, co propadla všude okolo, tak jsem časopis přestal kupovat už dávno. Mimoto když chci a jedu do Prahy, tak mi ho dají v Pendolinu zadarmo. A nic neubrali. Pokud sis nevšimnul hra byla ZDARMA. Když sebereš něco, co je ZDARMA, tak není důvod něco ubírat či snižovat cenu. Placená elektronická verze je venku už nějaký ten pátek a většina předplatitelů má papírovou podobu. Ale to by jsi občas musel číst to, co píše redakce. Nudné rozhovory? No je vidět, že jsi něco jako Dogg Killer dole. Pro tebe je Score perfektní čtenářská platforma a hlavně má 4 hry ZADARMO! *7*

          P.S: Z her, co jsem dostal k Levelu, tak 2/3 jsem rozdal, hraji akorát Inquisitora. A co lidi znám, tak si většinou ani ty hry neaktivovaly. Časopis si kupuji na čtení, ne kvůli hře. A 100 kč měsíčně je nic.
          • Mart9
            Že u tebe věčně není, může mít dva důvody. U nás taky poslední dvě čísla věčně nebyly a bylo to tím, že ho prostě stánkařům ani distributor neposlal.
          • No možná že trafiky v Pardubicích,Hradci a v Praze jsou na špatném městě *1* Opravdu jeden podivný test rozhodl o nekupování časopisu.V tom případě články o HW v novém Levelu se nedají popsat jinak než blábolení.Nikde jinde jsem nečetl tolik povrchních keců o HW než v Levelu.
            Hra byla v ceně.Nikoliv ,, zdarma" To že redakce jak sama přiznala nemá na nákup her je smutné,ale vydávat to za klad je pro smích.Pokuď si koupím makový závin bez máku a na obalu bude omluva že pekárna je na pokraji krachu a nemá na nákup máku rozhodně budu radostí bez sebe...
            A mimochodem,Score pravidelně nekupuji,ale nápad přidávat plné hry je dnes samozřejmé a pochybuji že každý má všechno.Jistě,někdo to prostě ukradne....Nebo vymetá slevové nabídky a kupuje jenom proto že je to o 5 Euro levnější...
            *2* *2* *2* *2* *2* *2* *1*
        • Mart9
          To očekáváš velmi špatně. Ta elektronická verze má jen zanedbatelné prodeje, pokud by přestali vydávat tištěný Level, přestali by úplně.
          • Už si tu větev podřezali , jen ještě na zadek nedopadli ...
    • ano rozdil je v tom, ze level nema takovy naklad, takze nemuze dostat takovou cenu tisku.. a ano, i ja souhlasim, ze stovka malo opravdu neni. ale smer, kterym se vydali, je spravny. tezko jde konkurovat rychlosti www v recenzich a cenam her ve vprodejich na netu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit