Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatial som precital len par stranok ale uz teraz viem, ze je to paradne cislo :) Hlavne ten clanok pana Vavri.... To je proste buh :D , som sa musel normalne uskrnat pocas cesty vlakom do toho casopisu jak jelimanek :). Uz len kvoli tomu jeho hype clanku sa to oplatilo kupit :)

    Som fakt rad, ze som sa stal predplatitelom, len skoda, ze ste mi nejak opomenuli poslat aj predchadzajuce cislo ktore som chcel tiez *7* ... ale inak s tymto cislom maximalna spokojnost zatial. Dufam, ze sa Levelu bude darit a ze bude vychadzat este hooodne dlho :)
  • Vychází nový Level a jako obvykle, nic v něm... *7*
    • Jack1947
      Ještě že se redaktoři neřídí tou menšinou která nic nečte...
    • ravux
      Mozna bys ho mel reklamovat a zmenit trafiku. Treba ti nekdo vytrhal vsechny stranky.
      • Veskoslav
        Nebo neumí číst.
  • Dá se i někde na netu přečíst jen článek o herních hrdinech a otevřených světech z tohoto čísla?
  • Díky za super rozhovory! Rovnou dva tvůrci mých dvou nejoblíbenějších adventur v jednom čísle. Moc jste mě potěšili. :)
  • Tak nějak bych čekal, že Prey na obálce bude ve chvíli, kdy bude v časáku recenze na tu hru.
    • Vždyť je to úplně jedno, ať je tam klidně rozšlápnutý kobilinec, důležitý je obsah, ne obrázek na obalu.
    • Jack1947
      Já bych řekl at už dáte pokoj, není pokaždé hra v recenzi co má přední stranu *7*
    • N0isy
      Svatá pravda. To je z jejich strany docela těžkej fail.
    • ringmancz
      Taky si myslím. Pochopím, jak to mají třeba v Game Informeru, že na obálku dají hru, které se věnují obšírně. Měl jsem radši, když v Levelu žádný preview nebylo. Takhle bude dřív venku recenze, než se k tomu dostanu. navíc jsou to dojmy z hraní, kde o sobě redaktor mluví, ale ani není podepsanej. wtf?
    • Hele, to je problém odjakživa, s herními časopisy. Mně by se to taky líbilo, ale na obálky se holt fláká to, co je in teď a ne až za měsíc nebo za dva, až bude recenze. Pokud se dobře pamatuju, stávalo se to i ve zlaté éře herních časopisů v 90. letech.

      Osobně mě spíš mrzí, že je na obálce Prey, když uvnitř je Persona 5, ale v Česku by prostě asi anime obálka špatně prodávala... hm...
      • Jo, mě minule strašně mrzelo že na obálce nebyl NieR: Automata :(

        Souhlasím s tím, že tam plesknou kdejakou zbytečnost (nic proti Prey, jsem na tu hru zvědavý), za Personu 5 bych byl taky radši.

        Btw je tu nějaký předplatitel, na jejich stránkách čtu, že předplatitelům dávají plakáty, tak by mě zajímalo jestli jsou taky vyvedeny v takovém usedlém stylu, nebo aspoň tam něco stojí za zmínku?
        • Tilwaen
          Plakáty bývají fajn, ale obvykle to jsou jen oficiální artworky ke hrám; jde vidět, že na obálky padlo mnohem víc práce. Aktuálně je na plakátu Total War: Warhammer a kalendář.
          • No tak ten plakát teda pěkná slabota :( Doufal sem, že tam budou trošku odvážnější, právě za plakát Persony, nebo NieRu bych dal nevím co...
            A jak se tu píše, dávat kalendář když je už víc jak čtvrt roku v prd3li mi přijde spíš jako snaha čtenáře naštvat, než odměnit za to, že investuje do předplatného...
            • Tilwaen
              Jasně, dávat kalendář v dubnu je celkem úlet, ale jinak ty plakáty nebývají tragické, viz několik posledních čísel. Třeba to kombo Andromeda/Zelda je pěkné.
            • Kdyby si milej Horrido viděl ty nádherný artworky co ta hra má, tak by si sem takové záběry nepostoval...
            • Něco takového:

              https://cdnb.artstation.com/p/assets/images/images/004/535/067/large/kinohara-kossuta-nier-automata-23-up.jpg?1484383320
              • Reakce na příspěvek:

                Level není pro puberťáky. Naštěstí.
          • PreidaQ
            Je to moudré, dávat letošní kalendář, když nám uběhlo už skoro pět měsíců?
            • Paulcz
              no hlavně ten vzhled dělal nějaký šílenec :)
            • nightborne
              Těch dalších sedm nemusíš stárnout, můžeš levelovat =)).
      • Tu Personu bych tam taky viděl raději, protože obálka má podle mě ukazovat, co je v časopise nejvýznamnějšího a proč vlastně stojí za to si ho koupit. Tady je o Prey jedna dvoustránka (resp. jedna a půl stránky, protože zbytek zabírají obrázky), po stránce obsahu úplně jalová. Fakt mi to skoro přijde, jako by napřed vybrali obálku, která bude dobře prodávat, a potom tam teda jako museli napsat něco o té hře, aby to tak neřvalo. Při té obálce bych čekal aspoň velké téma, prostě nějaké důstojné ospravedlnění toho, proč je na obálce Prey. Tohle mi přijde jako podraz na čtenáře.
        • Veskoslav
          Kvůli Personě si to lidi fakt kupovat nebudou.
          • Mart9
            Já si to nekoupim ani kvůli tomu Prey *2*
        • JRPG s anime stylem na obálce v ČR? To mi opravdu nezní jako dobrý marketingový tah.
          • Mně jde o to, aby obálka nemátla. Ať si tam mají Prey, ale musí tomu odpovídat zbytek časáku. A v tomhle konkrétním čísle by na obálku seděla Persona nebo DLC k Dark Souls, obě hodnocené jako Nářez.
  • bukrr
    Tenhle měsíc jsem neměl odpolední, takže nebylo kdy Level číst, takže mám ještě předešlý číslo, ale už se na něj těším!
    • To jsme rádi, že víme, že jsi neměl odpolední. Ale jakou to má souvislost s Levelem, to mi uniká.
      • Jack1947
        Chudák neměl čas si udělat chvíly na přečtení co na tom kde nechápe? NEMĚL VOLNOU cHVÍLY!!!! VÚBEC!!!!
        • bukrr
          Děkuji jacku. Občas mi přijde, že jen ty mě, takže, chápeš. *9*
    • Tajze, takze...
  • Jack1947
    Ten rozhovor trochu zklamání celkem krátký, vždy jsem zvědavý a rád si počtu rozhovory. ( chápu třeba nebylo o čem víc mluvit nebyl čas) Zajímavý je článek a o strastech/slastech nebezpečí vydávání Early access.

    Pak jsem si uvědomil že jsem ještě v tu dobu nečetl druhý... ale stejnak, chápu důvody proč měli jen 2stránky ale příjde mi že mohlol být více :D
    No nevadí, Level supr kupodivu se mi líbila i obálka. ( myslím kupodivu že Prey)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit