Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dan Vávra má vždy pravdu.Vždy a všude. *3*
  • Obálka o5 super!
  • nevim v jakem okoli se pohybujes, pokud jde o COD tak tam jich moc neni. Ale pokud jde o hry na mobilech, tak tam hraje vice zen nez muzu. pokud je clanek o tom, proc nemaji rady, kdyz muzi hraji hry, tak pak je to oboustranne. Taky jsem nebyl nadseny, kdyz pritelkyne cele hry hrala neco na tabletu, ackoliv to jako hrac chapu.
  • To je příspěvek jak z 90. let :)... Ale některé věci se asi prostě nemění :)
  • Přesně takhle to myslel. Ale teď, když to po sobě čtu, tak si říkám, jestli to nevypadá, že ho za ten článek opravdu chválím:D
  • houmrhoumr
    super cislo
  • jamar28
    jj to je hrozný, jak ty mladý dneska hrajou hry a teď mě omluvte, jdu si na zbytek večera zapnout TV Nova. *7*
  • Článek na toto téma už vyšel někdy před cca 10 lety. Prakticky je to pro ně sok a něco čemu se věnujete místo ní.
  • Co si myslí Vávra o indie vývojářích? Že jsou to zasra*í hipsteři? :)
  • Děkuji Vávrovi za jeho článek v Levelu, hlavně za tyto tři věci:

    1. Za názor na indie vývojáře
    2. Za to, že nezmínil odměny pro backery KCD
    3. Že nepsal recenzi na mobil, nebo noname film, jako v minulých číslech

    Díky, buď svůj!
  • Tak vetsina z lidi co odsuzuje hry jsou proste jen ciste pokrytci.
    Pamatuju sveho fotra co podle neho pocitac je picovina vzivote by to nepouzil atd...
    No a pak se rozved a najednou sup novej pocitac seznamky a call of duty....

    Najednou mu pocitac a hry nesmrdel.
    Vsem v okoli ale porad tvrdi to stejne :)

    Proste lidi sou idioti to se nezmenilo ani nezmeni.
  • Nevím přesně, o čem je to téma od Pavlovského (Level ještě nemám), ale víc by se mi líbíl článek na téma “proč ženy nemají rády hry”. Protože to vidím ve svém okolí velmi často.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit